Wpis z mikrobloga

#perfumy
Mireczki pochwale się bo udało mi się upolować https://www.fragrantica.com/perfume/Lalique/Hommage-a-l-homme-Voyageur-21854.html w rzucie na elnino (znów pojawia się cyklicznie tester).

Nie przewąchałem tysiąca zapachów ale serio, polujcie na flaszke ( mniej niż 100 z wysyłką, a perfumy wycofane). TO jest zapach którego szukałem, męski, świeży, agresywny w otwarciu, bez smrodu. Pokuszę się o stwierdzenie że przy dobrej reklamie i lepszej rozpoznawalności mógł by stać na półce obok sosydża. Na dzien, na noc na lato i wiosne. Nie jest to bestia, ale naprawde dobra projekcja i trwałość. Kupiłem w ciemno i naprawdę obok daareja to jest zdecydowanie mój najlepszy blindbuy. Niestety zostawiłem flaszke w robocie ale chetnie bym się nim #!$%@?ł na okrągło xD
Bez podniety, serio, pięknie to pachnie.

Dodajcie powiadomienie i jak wskoczy kupujcie polecam jarek jakimowicz
czokon - #perfumy
Mireczki pochwale się bo udało mi się upolować https://www.fragran...

źródło: comment_1599247552tWfpnBuKitgZPRwJpg8dXY.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@BotRekrutacyjny: żeby nie było chodziło mi tylko i wyłącznie o popularność i pierwiastek "dobrego odbioru" przez otoczenie bo do tej bomby sosydzowej co nie czuc nic to jasne, dwie póki wyżej, a może trzy
  • Odpowiedz
@czokon: gratulacje! Leci do mnie druga flacha dzięki uprzejmości @weah
Uwielbiam, niesamowicie męski, świetna paczula, którą wcześniej zawsze omijałem z daleka. Dla mnie to 10/10 bez dwóch zdań.
  • Odpowiedz
@moonlisa: No mi się udało( ͡° ͜ʖ ͡°) kupiłem 1 września, dodam że najtaniej na allegro stoi 195 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mekekeke: No właśnie to jest to, to jest właśnie to. Nie pachną jak baba, jak katedra, jak kot, jak kibel, nieumyta patelnia, #!$%@? ani #!$%@? na pasach baba. Pachną ja facet, jak #!$%@? men i tylko jak men xD Taki #!$%@? czadoman ale nie tak #!$%@? jak oryginał xD uwaga wklejam tematyczną pastę

Widzą siebie na szczycie złota 44 w warszawa czy Skytower we wroclaw.
Garniak za 10 patyków i sikor
  • Odpowiedz
@czokon: jeśli lubisz typowo męskie perfumy, to poluj teraz na Rive Gauche, popieprzone mistrzostwo świata, tak samo jak Voyageur. Na allegro masz za trochę ponad 4,5zl/ml. Tester najstarszej wersji w puszce. Odkąd mam RG to #!$%@? mnie, że tyle niszowego w większości średniactwa rozlewa się na tagu za dużo większe sumy, a tutaj za niecałe 5zl opus magnum o świetnych parametrach.
  • Odpowiedz