Wpis z mikrobloga

Oho, na salon przyszły osoby romańskiego wyglądu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dawno nie widziałam tak poruszonego zespołu pracowników, nagle każdy spaceruje, poprawia dekoracje hehe Trochę mi smutno, że stereotyp jest taki a nie inny, ale już jedna kradzież kartonu z ekspresem do kawy pod spódnicą nam wystarczy xD #heheszki #pracbaza
cytmirka - Oho, na salon przyszły osoby romańskiego wyglądu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dawno nie wid...

źródło: comment_1599231147PenSv9VKzag8J8unQ5Dc31.jpg

Pobierz
  • 17
@Bielecki: Po mojej stronie salonu puściutko, siedzą po drugiej stronie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Młody chyba jakieś filmiki ogląda na telefonie bo słysze dziwne echo xD Ogólnie sprawa wygląda tak, że ich jest 5 a nas 4 xD
Za czasów szkolnych, w podstawówce miałem kolege, nie wiedziałem jeszcze co to Cyganie, no i przyszedł do mnie żebyśmy pograli na pegazusie. Jak poszedł to sie okazało ze mi zginęło kilka zł drobnych i kilka kaset z grami (°°


@Megawonsz_dziewienc: Gdzie byli wtedy twoi rodzice?
@cytmirka Będąc #zagranico mieszkałem przez kilka miesięcy ze Słowakiem romskiego pochodzenia. Gość przepalił mi styki poznawcze, gdyż to był najuczciwszy człowiek jakiego miałem okazję poznać, można powiedzieć, że był zbyt uczciwy. Żartuję sobie, że jest romskim Jezusem i odkupuje winy za wszystkich. :D


@PiccoloColo: też znałem jednego mega uczciwego i pracowitego Roma, też na Słowacji. Normalnie wyglądało jakby został wyprodukowany przez dział PR ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@enron Tylko jedno, ale co do tego gościa. On był uczulony na to, że ktoś mówił do niego per cygan/gypsy. Jeden mistrz w pracy tak na niego powiedział, a ten się #!$%@?ł strasznie. Przyszedł z pracy i bardzo mi się żalił. On jest Słowak i basta! :) Musiałem mu gotować przysłowiowego bigosu na uspokojenie.

Naprawdę to co odwalał było niesamowite.