Wpis z mikrobloga

@skk1993: @sprzedafcaMakaronu: @worldmaster: @pedros92: @losmarineros:
W dużym skrócie: Studio Accantus, którego reżyserem jest Bartek Kozielski, tworzy covery utworów na youtubie (bardzo fajne polecam obczaić). Ostatnio trzech wokalistów ogłosiło na instagramie, że rezygnuje ze współpracy ze studiem. Najszerzej na ten temat rozpisała się Sylwia Banasik, która związana była ze studiem bardzo długo i była przyjaciółką Bartka. Zarzuciła mu m.in. że pytał ją o
  • Odpowiedz
@1Bartosz1: To ją grubo #!$%@?ło.

Swoją drogą to kanał na YT znam, ale myślałem że to robią z pasji a nie zarabiają z tego, bo same właśnie covery tam widywałem.

Zarzuciła mu m.in. że pytał ją o prywatne sprawy (ile zamierza mieć dzieci itp.)


xDDD
  • Odpowiedz
Wcześniej nic tu o nich nie widziałam.

@choochoomotherfucker: też mam takie wrażenie. Nagle okazuje się, że połowa mirko zna i śledzi całą ekipę i się zastanawiam, czy przegapiłem jakiś hype, czy wydarzenie w świecie muzyki na skalę światową :D W dodatku ludzie się oburzają jakbyś powiedział, że nie wiesz kim jest Elton John albo Justin Bieber :D
SPRAWDŹ TAG z którego nic nie wynika XD

@pedros92: @worldmaster
  • Odpowiedz
@apee: Wydaje mi się, że mirki nagle się nimi zainteresowały, bo lubią afery, a jeśli złą stroną okazuje się kobieta i facet musi się bronić, bo jest niewinny (o to chyba w tej aferze chodzi), to już w ogóle ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@choochoomotherfucker: Część wypowiadających się pewnie tak jak piszesz, ale kilka razy ich utwory przewijały się przez Wykop. Przynajmniej ja tak ich
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Agemaker: największa gwiazda Accantusa odchodzi z hukiem, to zwalnia miejsce i pewnie spory budżet dla reszty. Sylwia mocno zmieniła się na gorsze od czasu poznania nowego faceta, w ogóle nie będę zdziwiony jak to co mówił Bartek okaże się 100% prawdą.
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker: Accantus ma ponad pół miliona subskrybcji na youtube, więc pewnie sporo mirków ich regularnie słucha, a jeszcze więcej kojarzy. A że wybuchła afera, to nic dziwnego że jest zainteresowanie, takie rzeczy zawsze się tu sprzedają
  • Odpowiedz
  • 7
@pedros92
@choochoomotherfucker
@worldmaster
@apee generalnie od początku tej całej aferki dyskusja toczyła się w zasadzie wśród mirków, którzy znali sytuację studia i ludzi w nim a tu nagle pod moim wpisem (kolejnym w sumie z wielu :D) zaczęły sie pytania o to kto to i o co chodzi, nie wiedziałem, że wpis trafił w gorące (XD) i dociera do ludzi spoza tagu, stąd też moje zdziwienie. ;)
  • Odpowiedz
Czekam na kolejne oświadczenie poważnym białym fontem na czarnym tle jak Wykop / Wykopowicze zostaną poinformowani, że spotkamy się w sądzie za komentarze tutaj.
  • Odpowiedz
  • 0
@Agemaker temat jest długi, przeczytałem pierwszych 20 komentarzy, wpisałem w google "studio Accantus" i nadal nic nie wiedziałem więc stąd to pytanie. Wybacz mistrzu, że uraziłem!
  • Odpowiedz