Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nairoht: mało to filmików jak kierowcy jeżdżą po chodnikach? To dopiero hipokryzja i jeszcze się rzucają jak ktoś uwagę zwróci
słabi wobec silnych, silni wobec słabych - żerowanie na martwych przepisach i grabienie obywateli z pieniędzy


@Catmmando: W Krakowie wszystkie niebezpieczne sytuacje jakie miałem będąc pieszym spowodowali rowerzyści. Raz mnie jeden debil zahaczył na przejściu dla pieszych, raz we mnie wjechał pod Pocztą Główną (bo się nie zmieścił), i raz na zaporze Dąbie (też się nie zmieścił). Tak więc nie jest to żadne żerowanie, a tępienie największej zarazy w miejskim ruchu
słabi wobec silnych, silni wobec słabych - żerowanie na martwych przepisach i grabienie obywateli z pieniędzy


@Catmmando: jeszcze się nie spotkałem z tym, żeby straż miejska robiła łapankę na rowerzystów jadących chodnikiem w miejscu, gdzie teoretycznie nie powinni, ale tak jest w praktyce bezpieczniej. Taki zakaz jak na zdjęciu jest chyba tylko w dwóch miejscach w Krakowie i jest tam jak najbardziej uzasadniony bo jest wąsko i jest bardzo ograniczona widoczność,
@Reb3l: chłopie po chodnikach. Rowerzyści do banta ignorantów i hipokrytów. Jestem kierowcą autobusu w Krakowie. Raz miałem linię 139 jadę sobie w stronę Mydlnik, jestem przed przystankiem park wodny, a tam jest przejscie dla pieszych, jadę sobie a tu cyk rowerzysta wyskakuje w miejscu gdzie moje przeprowadzić rower i zmusza mnie do nagłego hamowania gdzie mi się kobieta przewraca. Ja nerwy, myślę no cóż pierwsza pomoc na szczęście nie, rowerzysta który
@goferek: Chodzi o most? Tam jest ciasno jak w dupie i nie ogarniam ludzi którzy nawet nie zwalniają, jak widzę pieszego to się zatrzymuje bo boje się ze kierownica wpadnie między szczebelki i wypadne do rzeki xd