Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
ostatnio nawrzucałam bardzo dobremu koledze, miałam rozmowę z moim byłym o to czy jeszcze przed nami jest jakaś szansa, ten mój kolega bardzo mnie wspierał jak miałam fatalny humor, nastrój ale nie odczuwałam od niego, że jest zazdrosny czy coś w tym stylu, po prostu zawsze służył mi rozmową i radą, no i ostatnio właśnie mówiłam o spotkaniu z byłym, on jednak nie chce wrócić, mój kolega mi odpisał, że sama muszę iść po rozum do głowy i albo iść dalej albo się cofnąć, obniżyć swoje oczekiwania no i po tym zrobiło mi się smutno, milczałam cały dzień ale na drugi dzień napisałam wieczorem koledze sms którego żałuję, nawrzucałam mu strasznie a to, że mieszka z mamą, że nie jest ambitny bo ma taką nudną pracę, że patrzy z góry na innych, że jest skąpy, że nic w życiu nie robi ale jak się z tym przespałam to było mi bardzo źle, żałuję okropnie co on sobie teraz o mnie myśli? niby nie byłam po alkoholu ale on to pewnie odebrał bardzo osobiście, jednego dnia mówię to, chwalę a później takim czym wszystko psuję

no nie wiem, napisałam mu już że żałuję za swoje słowa i samo przepraszam nie wystarczy, niby wymieniamy SMS co któryś dzień ale to jest taka atmosfera napięta, ja wiem co mu zrobiłam, może on nie chce mi o tym mówić jak się czuje ale to może tylko moje takie wrażenie, może on jest dla mnie po prostu dobry? fatalnie się z tym czuje, co byście zrobili na moim miejscu?

#psychologia #przegryw #rozowypasek #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f50ebaa6c849ff6cfff3c6e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Powiedz, lub napisz prawdę. To co z nią zrobi, to już jego sprawa. Poniosły Cię emocje i wyładowałaś je na nim. Chłopak napisał to co myślał. Bliskie znajomości nie powinny opierać się tylko na poklepywaniu drugiej osoby po pleckach i przejmowaniu na siebie jej problemów. Wsparcie jest małą częścią znajomości. Ludzie wylewają na innych swoje żale, w dodatku zazwyczaj nic nie robią żeby zmienić coś w swoim życiu. Przeproś
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ogólnie to nie powinien chcieć cię znać, bo go nie szanujesz i wykorzystujesz, bo tak na prawdę go nie lubisz nawet, a teraz boisz się że stracisz te zasoby które za nic ci oferuje Nie boisz się utraty jego z życia tylko co dzięki niemu masz.

Co to jest że mieszka z mamą, to jakas ujma dla człowieka, że nie ma własnego mieszkania ? Przecież to nie świadczy o zaradności życiowej ani o tym kto jakim jest człowiekiem. Tylko pokazuje że jesteś materialistką.
Dużo ludzi nie ma pracy żadnej.. samo to że ma pracę już zasługuje na jakieś uznanie. Pracuje, zarabia, a nie siedzi na dupie. Równie dobrze może w przyszłości zarabiać więcej albo mieć lepszą pracę, albo mu taka wystarcza bo pieniądze w życiu nie mają większego znaczenia a liczą się inne rzeczy.

Patrzenie z góry na innych czy skąpstwo to nie napisałaś dlaczego tak uważasz więc nie wiadomo czy
  • Odpowiedz
PodgnitaAzjatka: osobiście nie chciałbym mieć z tobą nic do czynienia, nic gorszego jak zostać tak zwyzywanym i poniżonym przez osobę, którą darzyło się jakimś tam szacunkiem (zakładam że nie macie po 15 lat)

wyszło po alko po prostu to, co w sobie trzymałaś, a jemu życzę rychłego odcięcia się od toksycznych ludzi

Zaakceptował: sokytsinolop
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: takie jak ty bym znakował na czole, co by normalni ludzie (jak twój Kumpel, bo jemu tu należy się szacunek) z daleka omijali takie bagno jak ty. Przynajmniej wie jakie masz naprawdę o nim zdanie, a wiem jak może boleć dobrego kumpla/przyjaciela poniżenie od takiej bliskiej osoby (tym bardziej, że jesteś kobietą, a on facetem). Ale przynajmniej może teraz ten kolega znajdzie kogoś wartościowego do takiej relacji.

I tak
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: spojrz na to z innej strony. Mógł w odpowiedzi napisać prawdę o tobie.
Niezrównoważona, atencyjna p*da, której nikt nie chce. Żebrząca u ex o względy, fałszywa, o podłym charakterze. Łowczyni patusów i szybki worek na sp*mę. Jak coś opuściłem, to sobie dopisz!
  • Odpowiedz
PustaAnia: @RafalLygrys: @rutekX: @r5678: @Bajtopisarz: @KRZYSIEK_POLSKA_CZERNIEWICZ: @ignis84:

Serio tutaj linczujecie dziewczynę jakby zrobiła nie wiadomo co. Napisała, że nie była po alkoholu, powiedziała na trzeźwo, w emocjach i przeprosiła chociaż sama wie co narobiła i wie, że to nie wszystko. Nie znamy do końca sytuacji i jak ich relacja wygląda. Nie wiemy ile mają lat, może są w trudnym
  • Odpowiedz