Wpis z mikrobloga

@L3stko: Oho. Zaczyna się. Porównywanie transferu pieniędzy z OFE do ZUS z rozj**aniem 70mln na pakiety wyborcze, które poszły do pieca XD

A potem się dziwicie kuce że Was do PiSu przyrównują, jak stosujecie tą samą retorykę przygłupa.
  • Odpowiedz
@ZaplutyKarzelReakcji: widzę że apologeci platformy są w stanie usprawiedliwić każde s-----------o swojej ulubionej partii folksdojczów w imię świętej wojny z pisem xd

a potem wy, wielcy postępowi intelektualiści wychodzicie na fora i "ciśniecie bekę" z pisowców bo bronią pisu XD

also, wasza była waifu już zdążyła w swoim nieograniczonym intelekcie wyjawić gawiedzi że dokładnie te pieniądze o które się rozchodzi "trafiły w dobre ręce" więc idk o co chodzi z
  • Odpowiedz
ale to mówimy o tym rzekomym zniknięciu za czasów Tuska co jest kłamstwem


@ZaplutyKarzelReakcji: jakim kłamstwem? Wsysło 19 mld przy tej operacji? Wsysło. Tak, wiem. Nikt tego nie ukradł. Kwota z OFE została pomniejszona wskutek kreatywnej księgowości ministra na R. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Nieprzyjazny_Ziemniak: jest napisane to, co napisałem w jednym z wcześniejszych komentarzy. Nie rozumiem więc czemu miała służyć twoja uwaga.

Ich od długu publicznego odjąć się już nie dało, bo kilka lat temu minister Rostowski wyjął je poza definicję długu publicznego, żeby ukryć to, jak szybko zadłuża państwo. Te "zagubione" pieniądze trafiły więc do Funduszu Rezerwy Demograficznej.
  • Odpowiedz
@Nieprzyjazny_Ziemniak: przeczytaj jeszcze raz, bo pominąłeś istotny fragment mojej wypowiedzi:

Tak, wiem. Nikt tego nie ukradł. Kwota z OFE została pomniejszona wskutek kreatywnej księgowości ministra na R. ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz