Wpis z mikrobloga

Tak szczerze, to czego oczekujecie będąc tak niewdzięcznymi ludźmi, wszystko złe, nie tak, #przegryw
Zauwazylam, ze większości z was chodzi o kobiety.
Która kobieta będzie chciała zmienić smutnego wykopkowiczka, który nienawidzi dziewczyn za to jakie są, ogólnie świata za niepowodzenia tego życia? Za to, ze przez taki czas żadna się wami nie interesowała?
To nedzie wasze osiągniecie życiowe? Czekanie na to, aż coś magicznie się stanie podczas tkwienia w smutnym urojonym #przegryw ? Nie stanie się nic magicznego i widząc same negatywy WSZYSTKIEGO, nigdy nie zobaczycie szczescia.
no co to za logika wasza bo nie czaje XD
Zycze wam ciepełka w serduszkach na dziś
#wdziecznosc #rozowepaski #niebieskiepaski #borderline #depresja
  • 25
@mizantropi__a:

Która kobieta będzie chciała zmienić smutnego wykopkowiczka, który nienawidzi dziewczyn za to jakie są, ogólnie świata za niepowodzenia tego życia? Za to, ze przez taki czas żadna się wami nie interesowała?

No spoko ale mylisz przyczynę ze skutkiem. Te osoby właśnie są smutne i mizoginistyczne ze względu na odrzucenia i brak akceptacji, a nie że są odrzucani i nieakceptowani z powodu bycia przygnębionym wykopkiem.
@SeoGuy: wiesz co, patrząc na mojego faceta XD to gowno tak sobie zakorzeniają chyba od początku wykopa, ze już się nie da XD tzn moj facet „wyszedł” z przegrywu, ale zaczął tez nad sobą pracować XD jak dla mnie przegrywa to bujda i dokaldnie robienie z siebie osła XD
@frank_morze: Zgadzam się, spoko. Ale ludzie są w większości źli, czego można się po nich spodziewać? Trzeba zobaczyć w sobie piękno, wdzięczność za cokolwiek, kurde zmiana myslenia i wszystko zacznie się
Powoli zmieniać trust me
@mizantropi__a:
Co dokładnie zrobił twój facet, żeby "wyjść za przegrywu"?

jak dla mnie przegrywa to bujda i dokaldnie robienie z siebie osła XD


Aha, czyli czyli cierpiąc przez odrzucenia, samotność i choroby niezależnie od własnych działań, robię z siebie osła, faktycznie dużo w tobie empatii i mądrości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AnimusAeger999: no nie wiem, może zaczął wierzyć w to, se nie jest żadnym przegrywem, a takie miano nadal wykop? Ze chad nie jest żadnym kanonem piekna? Ze nie trzeba być CHAD aby być przystojnym? Aby mieć dziewczynę? Aby tworzyć związek?
Ale wy się dalej w tym pograzacie XD autodestrukcja
@mizantropi__a: oj tam, pieprzysz. Oni przeżywają dokładnie to samo co dziewczyny, które z jakichś powodów nie mają brania. Kazdy chce mieć kogoś.
Wykopkowe #przegrywy (sorry, ale sami siebie tak nazywacie) marudzą, narzekają i złorzeczą na te wstrętne baby, ale w gruncie rzeczy każdy chce te babę mieć, swoją własną na wyłączność, chce być przytulany do piersi, całowany i kochany.
Ja się o to nie obrażam. Człowiekowi jest źle samemu ¯\_(ツ)_/¯
@mizantropi__a:

Ze chad nie jest żadnym kanonem piekna? Ze nie trzeba być CHAD aby być przystojnym? Aby mieć dziewczynę? Aby tworzyć związek?


Przecież nikt tak nie twierdzi, a nawet jeśli, to są to skrajne przypadki, wizerunki chadów na wykopie to najczęściej ironiczne hiperbole.
Tak czy inaczej napisałaś, że twój chłopak zaczął nad sobą pracować, więc pytam, jak konkretnie ta praca nad sobą wyglądała.