Wpis z mikrobloga

@buchowo: Bardzo dobry silnik. Koszty utrzymania w normie. Silnika w prkatyce nie do zajezdzenia - w razie problemow kazdy nawet srednio ogarniety mechanik naprawi - czesci sa wszedzie i tanie.

Podlaczylbym przed kupnem do SD i kumatego mechanika i bral jak jakis specjalnych problemow nie ma.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Yogi282: nie chcę nic mówić ale komputer niewiele pomoże w większości przypadków. Szwagier przy sprzedaży bujał się ze swoim dobre dwa miesiące, każdy z komputerem i coś tam się pokazywało więc rezygnowali az wpadł na pomysł że skasuje błędy przed wizytą kupca. Poszedł przy pierwszych oględzinach.
Mirki czy jest sens kupić W204 200CDI z przebiegiem około 300k km?


@buchowo: Jak zamierzasz jeździć te 10-15kkm na rok to chyba OK. Jak byś miał jeździć te 30-40kkm+ to raczej bym odpuścił, bo co kwartał będzie pewnie coś do roboty.
@Yogi282: @bigger: jeśli się zdecyduję to planowałem zabrać auto do sprawdzenia przez speca od Mercedesów. Zastanawiam się tylko jak często będzie stał u mechanika.
@magicznyfred: Robię nieco ponad 20tys rocznie, ostatnie moje auto miało 5lat i w zasadzie nic przy nim nie robiłem. Pytanie czy nie będzie więcej stał w serwisie niż jeździł