Wpis z mikrobloga

Ktoś chętny ze mną na wyzwanie polegające na ogarnięciu się w celu zostania bardziej atrakcyjnym?
Jako 31lv mam w planie w ciągu 3-6 miesięcy wdrożyć następujące punkty które mam nadzieje przełożą się na zwiększenie pewności siebie i swojej atrakcyjności. Dodajcie o czym jeszcze warto pamiętać i co warto wdrożyć:

1) regularne ćwiczenie na siłowni 3x w tygodniu + dieta
2) ogarnięcie twarzy u kosmetyczki: zaskórniki, otwarte pory itp
3) ogarnięcie włosów, tu w wiekszości przypadków trzeba pójść do dobrego fryzjera, ja jako zakolak łysieniak rozpoczynam kurację finasterydem i minoxidilem
4) zmiana garderoby, mam kupe spranych koszulek i koszul z poliesterem, czas kupić coś nowego lepszej jakośći
5) codziennie używanie perfum
6) przyzwyczajenie się do noszenia codziennie zegarka
7) zaprzestanie notorycznego garbienia się

Dam znać za kilka miesięcy czy to coś pomogło
#tfwnogf #rozwojosobistyznormikami #niebieskiepaski #rozwojosobisty #tinder
  • 49
@feels: super plan i wg mnie spoko w realizacji (nie wiem czemu wyżej niektórzy twierdzą że za dużo). Kosmetyczka i fryzjer raz na miesiąc (potem do kosmetyczki można rzadziej jak twarz się poprawi), używanie paru kosmetyków: perfumy, wcierka na skórę głowy i zapewne krem od kosmetyczki, zrobienie porządku w szafie gdzie dobrej jakości koszulki I koszule można kupić do stówy to są normalne rzeczy. Jak wyżej jeszcze dodałabym jakieś buty do
@Fifka23: myślę że idzie dobrze, trenuje regularnie 3x w tygodniu
dzisiaj przymierzałem się do zakupu jakiegoś fajnego zapachu, chyba będzie to dior sauvage
jutro mam wizytę u dermatologa który przepisze w końcu coś na włosy
no i próbuje się ciągle prostować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a jak u Ciebie?
@feels: super, ze motywacja trwa :P tak ma być. U mnie powoli, stopniowo wdrążam coraz to intensywniejsze ćwiczenia. Powoli tez odchodzę od mięsnych posiłków i mniej solę i słodzę (jeśli w ogóle. dodatkowo zmieniłam cukier na słodzik naturalny).Nie spinam się jakoś bardzo, bo nie chcę się zniechęcić :P
@interpenetrate: zgłosiłem się do fizjoterapeuty z zapaleniem ścięgien Achillesa. Po obadaniu mnie wyszło, że problem wynika z pokrzywienia całego ciała czego najbardziej widocznym efektem była mocno pochylona głowa z szyją do przodu i garbienie się. Przed kuracją u fizjo nie mogłem być wyprostowany dłużej niż 1 minuta, potem przygarbienie wracało. Poprzez odpowiedni masaż spinający i rozluźniający w odpowiednich partiach ciała, problemy ze ścięgnami ustąpiły i "niegarbienie się" stało się dla mnie