Wpis z mikrobloga

Z radością informuję, że kotek z wczorajszego wpisu KLIK (nazwany przez nas tymczasowo Filemon) znalazł nową rodzinę. Przyznam, że jeszcze jeden dzień i nie byłbym w stanie go oddać. Już dziś było ciężko. Na szczęście Mirek @grezzle wraz z żoną wzięli go do swojego mieszkania gdzie jest już jeden kot więc Filemon nie będzie się nudził i na pewno będzie miał zapewnioną dobrą opiekę. Mam nadzieję, że będziemy dostawać regularnie fotki na #pokazkota ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dziękuję wszystkim, którzy pomogli w poszukiwaniach nowego domu, a także innym chętnym do adopcji z Olsztyna oraz chętnym, ale niestety zbyt oddalonym od Olsztyna. Niestety kot jest tylko jeden, ale za około dwa tygodnie kolega z pracy będzie miał do rozdania inne równie ładne i miłe kotki, więc zainteresowanych zapraszam, mogę podać kontakt.

Poniżej zdjęcie kota z zabawy. Co ciekawe jeszcze wczoraj dosłownie bał się sznurka myszką jak i zwykłego piórka. Dziś mam nagrania jak biega jak szalony za tą zabawką przed którą jeszcze wczoraj uciekał w kąt.

#olsztyn #koty
Pobierz schreder - Z radością informuję, że kotek z wczorajszego wpisu KLIK (nazwany przez na...
źródło: comment_1599074003bt7dbWcQbmR0QSDBqfqzT1.jpg
  • 43
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@botellon: @TymRazemNieBedeBordo: dziwny ten limit. I jeszcze bardziej dziwne że nie ma komunikatu no ale to wykop, tu z plusowaniem nawet są problemy (chociaż na szczęście nie wczoraj).

Kto się czuje urażony zawołaniem to sorry. Chciałem dać znać, że kot już ma nowy domek.

@ranunculus: @p0l0ck: trochę ucięty bo nie chciałem robić #pokazmorde ale widać jak ładnie się bawi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://youtu.be/sxnQfQfMxd0