Wpis z mikrobloga

Tak sobie słucham wywiadu Margot w Radio ZET i myślę sobie, że ten typ to zwykły seksista. Gada, że on się nie czuję facetem, bo faceci to są agresywni, rola męska to p-----c. Nie wiem, ja jakoś jako facet nigdy nie czułem, że moją rolą w życiu jest naprdalanie ludzi na ulicy, walki MMA czy kariera wojskowa. Mamy XXI wiek, kto broni facetowi być pacyfistą czy interesować się modą itp.?
Nawet trochę zrobiło mi się go szkoda. Lewactwo (nie lewica) skrzywiło mu umysł do tego stopnia, że wypiera się sam siebie
#bekazlewactwa #lgbt #neuropa #margot #konfederacja
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a i jeszcze tak post scriptum dodam - typ mówi, że on się nie identyfikuje się jako mężczyzna, bo rola męska to agresja. A sam w wywiadzie dla oko press walił co chwila mięsem i podkreślał jak mu się chce r----ć. Stereotypowy Samiec Alfa xD
  • Odpowiedz
@Kondzio11121555: troche podkoloryzowałem, ale powinno zostać wprowadzone bardziej restrykcyjne prawo sprzedaży jak to ma miejsce w wielu europejskich państwach (godziny sprzedaży, brak alkoholu na stacjach benzynowych i tak dalej)
  • Odpowiedz
@marv0oo: Skąd męzczyzna, który uważa, że czuje się kobietą wie jak to jest "czuć się kobietą" , przecież nigdy nie doznał cyklu owulacyjnego, ani nigdy nie poczuje instynktu macierzyńskiego? ; nie był też nigdy traktowany przez środowisko społeczne jako kobieta gdy dorastał.On raczej ma jakieś wyobrażenie "jak to jest byc kobietą" i się z nim integruje. Ale to wyobrażenie nadal jest z punktu widzenia mężczyzny, który obserwuje kobiety.
I to
  • Odpowiedz
@Andsor: też się zawsze nad tym zastanawiam. Oprócz tego poziom hormonów ma ogromny wpływ na to jak się czujesz i myślisz. Gość generalnie n------a ostre fikołasy, mówiac że wyrzeka się męskości, bo męskość to p-----c, podczas gdy sam stosuje p-----c jako główny środek wyrazu. Poza tym męskość w znaczeniu kulturowym jest bardzo płynna i nie poczuwanie się do bycia mężczyzna, tylko dlatego że nie wpisuje się w jakiś wzorzec obowiazujacy
  • Odpowiedz
Lewactwo (nie lewica) skrzywiło mu umysł do tego stopnia, że wypiera się sam siebie


@marv0oo: Raczej typ nie poradził sobie z kulturową rolą faceta i odleciał w świat urojeń, jego lewackie poglądy to raczej skutek a nie przyczyna.
  • Odpowiedz
@Mr_kolek: nie wiem, ja się poczułem urażony przez tego typa. On zasugerował, że chłop nie jest chłopem jak nie jest agresywny, bitny, narwany itp. a ja się nie garnę ani do woja, ani na ring, ani do napierdzielania się z sebixami na ulicy. Czyli nie jestem facetem według Margot?
  • Odpowiedz
@Andsor: W radio zet mówił ze nie czyje się kobieta, bo dorastał jako chłopiec wiec nie miał okazji zdobyc doświadczeń jako kobieta. Identyfikuje się jako osoba niebinarna. Nie czuje się facetem i kobieta. Przynajmniej ja tak to zrozumiałem.
  • Odpowiedz