Wpis z mikrobloga

Nigdy nie będziesz, erotycznym szczytem marzeń dla wartościowego samca, prawdziwego chada. Musisz sobie z tego zdać sprawę; to nie są rzeczy dla ciebie. Niepowodzenie seksualne, które ciągniesz od okresu dojrzewania, frustracja, która ci towarzyszy od chwili kiedy pierwszy raz przystojny facet ci odmówił, pozostawią w tobie niezatarty ślad. Zakładając nawet, że mogłabyś w przyszłości zrzucić nadprogramowy tłuszcz, znaleźć hobby inne niż sen, jedzenie i imprezy, a nawet przestać być wredną jędzą to i tak żaden prawdziwy alfa chad już się tobą nie zainteresuje. Na zawsze pozostaniesz osierocona przez swoje naturalne ciągoty, których nie zrealizowałaś. Potworna, nieodwracalna gorycz zacznie wypełniać twoje serce. Nie będzie dla ciebie zbawienia ani wyzwolenia. Dla ciebie są koty, wino i spermiarze desperaci
( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

#przegryw ##!$%@? #oswiadczenie #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #redpill #blackpill
Pobierz Smiecharz - Nigdy nie będziesz, erotycznym szczytem marzeń dla wartościowego samca, p...
źródło: comment_15990550688hkRwjz44HvC1CWWATrWzs.gif
  • 14
@Johnnysinspolscyfani: no wlasnie, Ty uwazasz, ze to fantazje, a dla zwyklych ludzi, ktorzy nie maja lba #!$%@? blackpillem redpillem #!$%@? wi jeszcze czym, to normalna sprawa. Ja was motywuje do tego, byscie w koncu uwierzyli, ze sie da, bo od siedzenia i gadania, ze sie nie da NIC SIE NIE ZMIENI. Za 10 lat ludzie wejda na ten tag i beda tu siedziec te same nicki
@Johnnysinspolscyfani: Mowilem 1000 razy, nie wstawie zdjecia mordy, bo chce pozostac anonimowy, mam tu sporo znajomych i nie chce, by ktos mnie rozpoznal i zobaczyl, ze ja tu w ogole na tym tagu probuje ludzi z bagna wyciagac.

Potwierdzenie ze jestem prawiczkiem ? Hmm, no nie mam takiego niestety. Na #!$%@? nigdy nie bylem, ale mialem juz isc jak kiedys przez dluzszy czas nie uprawialem seksu. Kiedys obiecalem sobie, ze jak