Wpis z mikrobloga

@BigBadBootyDaddy: szanuje xd zgarnął bym tak z bańkę ze zbiorek od lewactwa za świrowanie na manifestacjach, szkalowanie matki boskiej i jakichś zaimkach bipolarnych, kupił kampera i wypieprzył z przyjaciółmi na kilka lat. A prawactwo to tylko nakręca dając się sprowokować byle gównem.
Jesteśmy WOLNOŚCIOWĄ partią. Czego nie rozumiesz lewaku?


@BigBadBootyDaddy: Tego że cytujesz jakiegoś dziennikarzynę z tabloidu jakim stał się NCzas, a nie posła Konfederacji np. Dziambora który się na ten temat jednoznacznie przeciwnie wypowiadał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bacaa90: mozesz kwiczeć, tupać nózkami, plakac, ale nie jestem twoja mamusia zeby ci przytakiwac bo ty masz problemy psychiczne zwiazane ze swoim uposledzeniem umyslowym. Wytlumaczylem ci jak dziecku, dalej nie zrozumiales, no twoj problem.
@ajuto00: Ja nie wiem jak Sommer, nie wiem jak wolnościowcy, ale jest coś takiego jak wolna informacyjna i ona się odbywa między innymi kanałami medialnymi.
Jeśli istnieje wojsko fizyczne, to musi istnieć wojsko informacyjne, żeby je uzupełniać.
Formuła może być różna, ale to jest coś co należy jak najbardziej do zakresu kompetencji państwa.

A kwestia wolności samej w sobie: możesz mieć wolność, że ci nie zabronią mówić na środku lasu jakieś