Wpis z mikrobloga

@Curus_Bachleda: Śmiej się, ale jak ładujesz w kompa 10k+ to fajnie byłoby mieć pewność że masz full setting ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tutaj po roku, półtora wydają cudeńka, które wciągają Twoją kartę i Twój wydany hajs nosem. Ja osobiście mam już dość skakania po forach, dość pcmasterrace, chce ostatni raz wydać hajs i do*****ć max next gen i pokazać wszystkim słynny gest Kozakiewicza.
@Curus_Bachleda: A grasz na 4k? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bawisz się modami graficznymi? Sweetfx? Reshade? Zdajesz sobie sprawę że sporo gier ma w opcjach skalowanie rozdzielczości pozwalające wbić 200%, a nie 100%? Ja mam ekran 4k i drugi 21:9 144hz i często bywa że ani tu ani tu nie mam 60fps/144fps. Z tego co pokazują to 3090 akurat jest już wstępem do 8k. Jeśli ta karta pozwoli
@Trollwykopowy: @Curus_Bachleda: Tak, siedzę w takich rzeczach bo z każdym wydanym tysiakiem widzę poprawę fps i cieszącą oczy grafikę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sam na to zarobiłem, nie zadłużałem się, nikogo nie okradłem. Skąd teksty o bańce marzeń? Czy jak ktoś inwestuje 15 tysięcy dajmy na to w auto aby założyć turbo i zyskać 60 koni więcej to też powiecie że "żyje w bańce marzeń"? Że
@Curus_Bachleda: A co mi da nowa generacja kart skoro wygląda na to iż na 3090 będzie można spokojnie grać w googlach VR, grać w 4k w 60fps, albo 144 na mniejszej rozdziałce? Takie ekrany mam i tylko tego potrzebuję. Czy wprowadzi jakieś cuda? Jedyne o co się martwię to właśnie wydanie 7k na kartę jeśli za rok ma pojawić się o ileś procent lepsza wersja za najwyżej parę stówek więcej. Przy
@Trollwykopowy: No i właśnie dlatego w oddzielnym poście pytałem czy lepiej kupić na premierę, czy poczekać rok na wersję ulepszone :) A co dalej to już mnie mało obchodzi, chyba że znowu wprowadzą jakąś rewolucję, w co akurat wątpię. W końcu nie mogą przegonić nowych konsol, więc prawdziwej kolejnej rewolucji wartej wydania paru kafli spodziewałbym się przynajmniej za 5 lat+ :)
@Curus_Bachleda: troche odleciałeś. Taki bum z serią jest dlatego że 2080 miało turbo #!$%@?ą cene cały czas. Wypuszczają teraz nową serie kart, z tego co było pod konferencja nvidii 3070 będzie miało 2x większa wydajność od 2080 a będzie kosztowała 700 dolców co jest śmieszną ceną w porównaniu ile kosztuje teraz 2080 i co oferuje. Kupując teraz to 3070 za kilka klocków, gdy wyjdzie seria 40xx nie stracisz nagle kilku klocków