Wpis z mikrobloga

koronafoliarze to ten sam typ człowieka co 5g-sowcy czy antyszczepionkowcy.


@salamander-kwarcowy: masz rację, zaprzeczasz istnienia choroby więc co dla ciebie za problem negować szczepionki, 5G czy kulistość ziemi?
Nie, ja nie mogę iść, u mnie nie są potrzebni ludzie do pomocy bo nie mamy takich szurow i sobie radzimy jako tako w przeciwieństwie do Polski
masz rację, zaprzeczasz istnienia choroby


@Deska_o0: to ty raczej zaprzeczasz umiejętności czytania ze zrozumieniem, nic dziwnego gdyż IQ przeciętnego korona-foliarza oscyluje zapewne wokół okolic pierwszej sigmy na lewo od wartości oczekiwanej. Ja natomiast zaprzeczam co najwyżej obecnym środkom przeznaczanym na leczenie czegoś, co ostatecznie jest jedynie w ułamku tak groźne jak podaje to obecna narracja strachu.

Nie, ja nie mogę iść, u mnie nie są potrzebni ludzie do pomocy bo nie
To w końcu:

obawiając się zmyślonej pandemii

Czy jednak XD:

Ja natomiast zaprzeczam co najwyżej obecnym środkom przeznaczanym na leczenie czegoś, co ostatecznie jest jedynie w ułamku tak groźne jak podaje to obecna narracja strachu.


@salamander-kwarcowy: zdecyduj się bo przeczysz sobie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zresztą czego ja wymagam od foliarza który chciałby trupów na ulicach żeby uznać fakt że mamy pandemię xD
@Deska_o0: Jeśli chcesz czegoś wymagać to najpierw zacznij od siebie. Brak "wiary" w jakiegoś wirusa to jest absurdalne oskarżenie, które sam sobie wymyśliłeś. Ja sprzeciwiam się niszczeniom gospodarek i obostrzeniom wobec czegoś, co ma śmiertelność na poziomie błędu statystycznego. Choćby dlatego, że ostatecznie trupów będzie zdecydowanie więcej.

Pozdrawiam foliarza na zmywaku
Brak "wiary" w jakiegoś wirusa to jest absurdalne oskarżenie, które sam sobie wymyśliłeś

Acha

obawiając się zmyślonej pandemii

Pozdrawiam foliarza na zmywaku


@salamander-kwarcowy: tak szurze za granicę wyjeżdżają tylko ludzie z ambicjami maks na zmywak, firmy nie ściągają specjalistów z Polski xD
@Deska_o0: Istnienie jakiegoś wirusa implikuje stan pandemii? Każdy istniejący wirus to stan pandemii? Żyjemy w rzeczywistości n+1 pandemicznej? Nie wiem z jakiej dziedziny jesteś specjalistą, ale z całą pewnością nie stało to nawet przy naukach ścisłych, bo rozumienie logiki na poziomie 7 latka. Specjalista od zrywania truskawek? Specjalista od spania w nieogrzanym kontenerze z 7 Rumunami? Coraz zmyślniejsze te nazwy stanowisk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@salamander-kwarcowy: specjalista IT, to że twoje ambicje ograniczają się do wymienionych wyżej nie jest moim problemem.

Istnienie jakiegoś wirusa implikuje stan pandemii?


@salamander-kwarcowy: po prostu nie używaj słów których znaczenia nie znasz to się nie będziesz ośmieszać:
https://sjp.pl/pandemia
Nieudolne próby wycieczek personalnych utwierdzają mnie w przekonaniu że szkoda mojego czasu, a jutro szkoła więc idź spać bo na lekcje się spóźnisz
specjalista IT


@Deska_o0: Fajne masz ambicje seba xDDD

Chociaż z drugiej strony, po tylu latach kodzenia spotkałam już wystarczająco dużo kretynów z wybujałym ego. Więc być może i siedzisz gdzieś w kanciapie z Hindusami i kodujesz jakieś proste webiki, chwaląc się na wykopie jaki jesteś specjalny ¯\_(ツ)_/¯

po prostu nie używaj słów których znaczenia nie znasz to się nie będziesz ośmieszać:


@Deska_o0: No więc nie ma n-stanów epidemii, a więc
@salamander-kwarcowy nie lubię się powtarzać ale widzę że przeczytanie czegos raz nie powoduje że to zrozumiesz:

Nieudolne próby wycieczek personalnych utwierdzają mnie w przekonaniu że szkoda mojego czasu, a jutro szkoła więc idź spać bo na lekcje się spóźnisz
@salamander-kwarcowy: oj tak bo IT to tylko programowanie xD
W Szwajcarii nie płacą w euro tylko we frankach, a 3k byłoby chyba nielegalne ¯\_(ツ)_/¯
To co sobie tłumaczysz podkulaniem ogona jest po prostu brakiem chęci na dyskusję z szurem mądrzejszym od słownika
@Deska_o0: Czyli nie pomyliłam się, okolice średniej krajowej dla "specjalisty" będącego w istocie tanią siłą roboczą xD

I tak dla jasności, mam w absolutnym poważaniu co, gdzie i za ile robisz. Ani mnie to nie ziębi, ani nie grzeje. Zarobki w europejskim IT i tak nie są jakieś wysokie, w porównaniu do tych z USA. Dla mnie przede wszystkim mentalnie jesteś prostym Sebą z baraków zbierającym truskawki. Bo własnie tacy ludzie
@salamander-kwarcowy: cały czas urządzasz jakieś nieudolne wycieczki personalne i dziwisz że to tak odbieram, ale to ja mam mentalność seby xD
do tego zaprzeczanie faktowi którym jest że mamy pandemię i próba mi wmówienia czegoś czego nigdzie nie napisałem, gruby odlot, nie wołaj mnie