Wpis z mikrobloga

Ej, ale p--------e być teraz sprzedawca w sklepie. Bo chcesz sobie w spokoju zarobić, ale nie możesz bo przyjdą ci szury do sklepu bo mają odpały schizofreniczne i robią imbe i zamiast w spokoju zająć się sobą czy tam pracą to musisz się użerać z szurami. #koronawirus tak btw to widać, że szura się nudzi, jakoś jak pracodawca rucha ich w dupe non stop, to tam jest ok. Jedynie maseczki w Żabce przy kupowaniu harnasia wywołują u nich lęki o wolność xD #szury
szynszyla2018 - Ej, ale p--------e być teraz sprzedawca w sklepie. Bo chcesz sobie w ...

źródło: comment_1598949928bw9wAndpO86pVttdXmnI3m.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szynszyla2018: ECH K---A POLAKI XD OD 89 JEBIE ICH W DUPE RZĄD NA KAŻDYM KROKU. CO RAZ WIĘKSZE KOSZTY ŻYCIA. OBECNY NIERZĄD LECI TAK PO BANDZIE EKSTREMALNIE, ŻE PODWYŻKI SOBIE CHCIAŁ O MINIMUM 60% PIEPRZNĄĆ, ALE NIE XD JEDYNY POWÓD BY ROBIĆ MILION GRUP NA FEJSIE I KŁÓCIĆ SIĘ Z BABĄ ZA KASĄ TO O SZMATĘ NA RYJU XD HUSARIA SIĘ OBURZA, BO MASKI TRZEBA NOSIĆ, BO MI WUJA NA
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@szynszyla2018: przecież pod kątem prawnym to wszystko prawda - rozporządzenie zostalo wydane z naruszeniem delegacji ustawowej. m. in. dlatego sprzedawca nie moze odmowic obslugi.
  • Odpowiedz
  • 2
@Testobiron sorry ale to antymaseczkowy są agresywni i wesza spiski. Nawet tutaj widziałam wpis gościa co pisał że sam widok maseczek go doprowadza do furii. To już podpada pod jakieś zaburzenie psychiczne. Do tego jakieś teorię o czipowaniu i depopulacji xD jak się z nich nie śmiać? XD co innego protest przeciwko r--------j gospodarce. A co innego protest przeciwko 5 g, szczepioniom oraz maseczkom. A tutaj post sprzed chwili teraz wjechał
szynszyla2018 - @Testobiron sorry ale to antymaseczkowy są agresywni i wesza spiski. ...

źródło: comment_1598975688SYBxq07vIxmRz1N8inCBhB.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@szynszyla2018: Wiadomo, że każdy kij ma dwa końce i węszenie jakiegoś nie wiadomo jakiego spisku za maseczkami też jest złe. BTW wybacz Mirabelko, że tak naskoczyłem. Myślałem, że chodzi ci o ogół osób bez maseczek, a nie o grupkę jakichś typów którzy zwęszyliby spisek nawet w zmianie koloru opakowania szamponu. Nie gniewaj się ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@szynszyla2018: mam w dupie tego całego wirusa od samego początku,ale szmate na gębę zakładam w miejscach gdzie tego wymagają,i c--j,polecam wszystkim buntownikom
Z pozdrowieniami
  • Odpowiedz