Wpis z mikrobloga

@kinesin1000: #!$%@? sosem to na pewno nie jest ktos kto zarabia jak cywilizowany europejczyk. Wydajac na zycie miesiecznie 15 tys myslisz ze zyjesz jak krol?

Poza tym gdzie mam siedziec jak siedze na kiblu albo dziecko mi na brzuchu usypia a ja sie nie moge ruszyc.
  • Odpowiedz
@Wilczek03: te mity o programistach 15k jak wiekszosc zarabia kolo 6-7 xD a potem posty #rozdajo z pizza i 5k plusów


@kinesin1000: jakie mity ? 15k netto na b2b to jest stawka mida albo PMa/BA z expem 3 letnim. Zadna rewelacja.
Doswiadczony SA to wystawia faktury na 30k i wiecej.
zajrzyj na linkedina i zobacz oferty ze stawkami.
Obstawiam ze nigdy nie pracowales w IT i
  • Odpowiedz
@kinesin1000: #!$%@? sosem to na pewno nie jest ktos kto zarabia jak cywilizowany europejczyk. Wydajac na zycie miesiecznie 15 tys myslisz ze zyjesz jak krol?


@nie_programista_20k: no tacy co mysla ze to sa jakies kosmiczne pieniadze to wlasnie chyba jeszcze mieszkaja z Mama albo pracuja w jakiejs nierozwojej pracy. Nie zdaja sobie sprawy ze jak sie ma rodzine chocby 2+2 i chce sie zyc na normalnym poziomie a
  • Odpowiedz
@Wilczek03: @borjaki: ma sporo racji, poprostu życie na poziomie europejskiej klasy średniej dla większości ludzi jest nieosiągalne, ale tez im go nie brakuje bo skok jakościowy od Polaka 3k do Polaka 8k nie jest taki jak pomiędzy 8k a 15k. Te różnice przy 8-15 już nie są tak zauważalne.
Powiedziałbym ze to trochę jak z belgijskimi czekoladkami, tak są bardzo dobre ale nie na tyle lepsze od polskich
  • Odpowiedz