Wpis z mikrobloga

Codzienne refleksje - 1 wrzesień 2020

"WYJĄTKOWY PROGRAM"

...GOTOWOŚĆ DO WZROSTU I ROZWOJU

Jeśli mamy ich [darów] otrzymywać więcej, proces przebudzenia musi postępować naprzód.

JAK TO WIDZI BILL, STR. 8

Trzeźwość wypełnia bolesną “wyrwę w mojej duszy”, spowodowaną przez alkoholizm. Czasem czuję się tak świetnie pod względem fizycznym, iż zaczynam wierzyć, że moja praca dobiegła końca. Jednakże radość nie polega jedynie na nieobecności bólu; jest ona darem nieprzerwanego procesu przebudzenia duchowego. Radość płynie z nieustannej; pełnej zaangażowania nauki, jak również ze stosowania zasad zdrowienia w codziennym życiu oraz dzielenia się tym doświadczeniem z innymi. Moja Siła Wyższa stwarza mi wiele okazji do pogłębienia mojego życia duchowego. W swoje zdrowienie muszę jedynie wnieść do rozwoju. Dziś jestem gotów wzrastać i rozwijać się.

#codziennerefleksje - obserwuj, aby otrzymywać powiadomienia lub zablokuj aby ich nie widzieć ;)
#alkoholizm #aa #refleksja #refleksjanadzis #refleksjazranajaksmietana #narkotykizawszespoko #narkotykiniezawszespoko #niepijzwykopem

Tematy przewodnie na wrzesień:

Krok dziewiąty - Zadośćuczyniliśmy osobiście wszystkim, wobec których było to możliwe, z wyjątkiem tych przypadków, gdy zraniłoby to ich lub innych.
Tradycja Dziewiąta - AA, jako takie, nie powinno nigdy stać się organizacją, ale możemy tworzyć zespoły i komisje bezpośrednio odpowiedzialne wobec tych, którym służą.

_______________________________________________________________________
#motywacyjnytekscik na dziś:

Twój umysł będzie ci służył lepiej niż jakikolwiek artefakt pod słońcem. To broń i jak każda broń, potrzebujesz praktyki, aby być dobrym w posługiwaniu się nią.