Wpis z mikrobloga

  • 17
@Kolejna_roz0wa Skrajne przypadki? Kazdy gracz, doslownie kazdy gracz pilki noznej mial kilka kontuzji wykluczających go z gry na dluzej niz miesiąc. Takich skrajnych przypadkow moge wyciągnac dziesiatki jak nie więcej, chociazby Milik z #!$%@? więzadłami dwukrotnie, Coman pauzujacy po kilka miesiecy rok rocznie. Falcao który swego czasu wylecial na ponad pol roku i nigdy nie wrocil juz do formy. Villa czy Puyol którzy po kontuzji nigdy nie wrócili juz do starej formy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Kolejna_roz0wa: Poziom #!$%@? masz tak wysoki, że nawet nie chce mi się ci odpowiadać. Nigdy nie grałaś w piłkę na poziomie wyższym niż wf w szkole to z łaski swojej się nie odzywaj w tematach o których nie masz pojęcia. Trenowałem piłkę wiele lat i ból to ciągły element tego sportu. Łamane kości rąk, nóg, twarzy i powykrecane stawy to normalność. Jak można się w tak arogancki sposób wypowiadać na tematy
@ejkejej o właśnie o tym mowie, tylko ktoś kto trenował piłkę nożną, znając życie najpóźniej w liceum (bo później weszło prawdziwe życie, a nie zabawa), oburza się na myśl że nie ma racji i kiedy ktoś krytykuje jego ukochany sport to od razu się triggeruje bo hurr durr nie grałaś nie znasz się. Ciekawe skąd jest tyle gry aktorskiej, udawania, robienia z siebie ofiary? Gdyby piłkarze mieli choć trochę wstydu, i umieli
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kolejna_roz0wa: Mimo, że mam 30 lat ciągle w nią gram (Jak nie leczę akurat kontuzji) w lidze amatorskiej, bo po prostu to lubię. Zdarza się, że ktoś stymuluje, ale to są pojedyncze przypadki. Po prostu są to próby oszukania sędziego, lub wywierania na niego presji, nic więcej. Tak jest z idiotami, że ich najbardziej widać. 90% tego bólu co widzisz jest prawdziwa. Niech dowodem będzie to, że praktycznie w każdym meczu
@ejkejej nie wiem, co do tego mają zarobki piłkarzy. Takie są tam stawki, mam to w nosie. Co do "mody na obrażanie piłkarzy" no cóż ta moda trwa nieprzerwanie od x lat, więc to chyba nie jest odpowiednie słowo. To jest moja opinia. Robienie z piłki nożnej bóstwa jest śmieszne przy tym co pokazują osoby, które w nią grają. Pojedyncze przypadki symulowania? Serio? Może w twojej lidze amatorskiej.
@ejkejej ile meczy w tygodniu może oglądać osoba, która gardzi tym sportem? I tak wiem, że teraz nastąpi bardzo groźny argument pt. nie oglądasz, nie wypowiadaj się, no ale są przyczyny dzięki którym właśnie nie da się tego zdzierżyć.