Wpis z mikrobloga

przyłożyć kobiecie


@NapalInTheMorning: Skopiuje mój wczorajszy komentarz bo wczoraj powstał identyczny wpis...

I jak to wpływa na słuszność czy jej brak samoobrony? Nawet jeśli by kogoś przed tamtą strzelaniną pobił o nie wpływa na słuszność tej strzelaniny.

non sequitur

prócz strzelania do "lewaków",


@NapalInTheMorning: Te lewactwo go goniło, a później ktoś krzyknął get him.

Jak według ciebie powinien się zachować? Dać się pobić? Gdybyś ty miał broń i ktoś by
Po 1 to ona pierwsza go atakuje

@Sprus: umyłeś oczy dzisiaj? W którym momencie go atakuje? Jesteś albo głupi albo ślepy.

Po 2 to się nazywa RÓWNOŚĆ kobiety o to walczyły że jak atakują faceta to są traktowane jak facet

Oczywiście, z tym że to on ją zaatakował uderzając ją kilka razy od tyłu

Po 3 jesteś seksistą jeżeli zwracasz uwagę na płeć xD

Seksizmem jest traktowanie kogoś gorzej za względu
@NapalInTheMorning: Doszło do bójki między 2 babkami z czego jedna z nich jest z nim w jakiś sposób powiązana. Niestety przejeżdżające auto zasłania moment rozpoczęcia bójki, więc nie wiadomo która z nich uderzyła jako pierwsza. Chwilę później dziewczyna jednak mocno obrywa od drugiej. Gdybym widział jak moja koleżanka/dziewczyna/siostra jest bita przez inną to także bym zareagował w jej obronie i nie miał żadnego problemu z przemocą wobec innej kobiety. (inna sprawa,
@Herubin: ŚLEPY JESTEŚ, PRZECIERZ TO ONA GO ZAATAKOWAŁA (MILJON PUSÓW OD DEBILI)

Dobrze opisana sytuacja. Warto jednak dodać, że eskalacja przed bójką nastąpiła ok. 0:30 gdzie Kyle i jego kumpel zaczęli fizycznie napierać na dziewczynę.

Wrzuciłem wpis, żeby zobaczyć czy pojawią się prawackie fikoły, bo przecież trzeba bronić dobrego imienia BOHATERA (małpy razem silne). Jak zwykle się nie zawiodłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@NapalInTheMorning: Wspaniały wątek. Okazuje się teraz, że:
- Skoro jeden z rozdzielających mógł odciągnąć jedną dziewczynę, to drugi absolutnie nie miał takiej możliwości i musiał drugą dziewczynę okładać pięściami.
- Tyle się naczytalem, że odstrzelił przestępców, że oni byli tacy i owacy, po czym gdy się okazuje, że sam nie był święty, to nagle ten fakt nie ma znaczenia w kontekście jego "samoobrony", ale przeszłość jego ofiar ma.

Czyli typowy wypiek.