Wpis z mikrobloga

Siema mirki kończę prace w januszexie po 3 latach pracy, od jakiegoś czasu mam wszystkiego dość, poprosili mnie żebym załatwił kilku ludzi do pracy i zaczęło się.... ciagle telefony, narzekanie i wypominki kogo ja poleciłem a niestety nie mogą ich zwolnić bo Kodeks pracy i takie tam, jak dostanę 1000 plusów ( każdy plus to jeden dzień w kołchozie) to powrzucam zdjęcia i filmy z pracy (remonty mieszkań po narkomanach, azylantach itp) na zachętę wrzucę kilka teraz #januszex #oswiadczenie #norwegia #pracazagranica #bergen
kmaga - Siema mirki kończę prace w januszexie po 3 latach pracy, od jakiegoś czasu ma...

źródło: comment_1598822009atYDHRwf4PlHIch3mcsn0E.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@kmaga: jeżeli dopiero co zatrudnieni pewnie umowa na okres próbny i mogą ich zwolnić bez problemu.

Nauka na przyszłość aby nikogo nie polecać bo zwykle trzeba świecić oczami później :/

Jest już nowa robota nagrana?
  • Odpowiedz
  • 1
@lowcajeleni: pracują już ponad rok ale od niedawna zaczęły się problemy, narazie Polska a później nav z 3 miesięcznym postojem, roboty jest masa ale chce wybrać coś konkretnego
  • Odpowiedz
  • 1
@Emulsja: Remonty ale raz na dwa tygodnie trafia się tak zwane czyszczenie, na pierwszy rzut oka robota do kitu ale mase fantów znalazilem
  • Odpowiedz