Wpis z mikrobloga

  • 1
@bartuz12 dzisiaj żarłam burgery z tymi kotletami buraczanymi z lodówki i paprykowymi z proszku do ulepienia, do tego wegańskie majo no i kurde bardzo dobre jak dla mnie, smutek jakby znikły ( ͡° ʖ̯ ͡°) Pampuchy mam następne do testów.
  • Odpowiedz
@fuechsinn: tyle już są te produkty i pojawiają się ciągle nowe, że chyba mocno w to idą i raczej zostaną na stałe. Problem mam taki, że nie wiem gdzie w mojej biedronce szukać majonezu i sosów czosnkowego i tatarskiego bo nigdzie ich nie widzę, a dużo innych produktów tych lodówkowych goVege normalnie jest.
  • Odpowiedz
  • 0
@millo216 u mnie ten majonez stoi na takim mieszanym stoisku z włoskimi makaronami, sosami, do burgerów, herbatami, słodyczami itp. Co do sosów wege to właśnie znalazłam przedwczoraj tylko jeden ostatni tatarski i pytałam babki z obsługi, czy nie mają więcej i powiedziała, że nie, więc się zmartwiłam, że może to wszystko tylko sezonowo.

@vomalio okej spróbuję, dzięki za polecenie:D ja w zasadzie takiego normalnego majonezu nigdy szczególnie nie lubiłam, kurde
  • Odpowiedz