Wpis z mikrobloga

@Matias_Moa_Viecki: akurat praktycznie tęczowych awatarów na tych tagach nie ma, jest sporo ludzi z przegryw a oni raczej dość(bardzo?) konserwatywne poglądy mają w większości.

akurat stygmatyzacja zaburzeń psychicznych nie jest niczym nowych z prawej strony mi się wydaję, zresztą oni mają zwyczaj nazywania chorobą psychiczną czegokolwiek z czym się nie zgadzają niezależnie od tego, czy to spełnia kryteria diagnostyczne jakiegokolwiek zaburzenia psychicznego/choroby.

oni wiedza lepiej co jest a co nie jest
@Poro6niec: idąc tym tokiem rozumowania cokolwiek można nazwać chorobą psychiczną. nauka ma to do siebie, że jednak bazuje na jakichś obiektywnych podstawach a nie własnym światopoglądzie / uprzedzeniach a medycyna zdecydowanie nauką jest.
@Poro6niec: Twój internet źle działający to nie mój problem ale masz

Political attitudes as predictors of the multiple dimensions of mental health stigma
Joseph S DeLuca 1 2 , John Vaccaro 1 , Jenna Seda 1 , Philip T Yanos 1 2
Affiliations

PMID: 30051764 DOI: 10.1177/0020764018776335

Abstract

Background: Mental health (MH) stigma is multidimensional and remains common in the United States and throughout the world. While sociopolitical attitudes such as
Macie


@Poro6niec: słonko ale ja nawet nie jestem po lewej.
wiesz co jest najśmieszniejsze? z prawakami tutaj nawet posprzeczać się nie można bo zdają się być mniej rozumni od lewej strony i całkowicie niezdolni do formułowania racjonalnych argumentów jak widać w Twoich wpisach zresztą. kłócenie się z lewicowcami jest jednak na nieco wyższym poziomie zazwyczaj, chociaż się starają coś nie wyglądającego jak psychoza napisać w większości xd
Pobierz 10129 - > Macie

@Poro6niec: słonko ale ja nawet nie jestem po lewej.
wiesz co jes...
źródło: comment_1598796569PRx9vJerZeC5ExiB9Xut2W.jpg
@Poro6niec Mogę ci wyprowadzić korelację pomiędzy częstotliwością srania a posiadaniem poglądów prawicowych albo pomiędzy jedzeniem sera a rakiem
A czy to będzie jakkolwiek sensowne? Dla normalnych ludzi nie ale dla prawaków widzę owszem xD
Korelacja nie oznacza przyczynowości, jest to całkiem popularny błąd w tworzeniu statystyk przez ludzi nie mających o tym pojęcia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RubinWwa: sprawdziłem badania i wśród bardzo mocno lewicowych osób zaledwie 20% z nich miało przynajmniej raz problemy psychiczne. Więc określenie "przytłaczająca większość" to za dużo powiedziane. Wśród bardzo mocno konserwatywnych osób to 5% miało problemy psychiczne