Wpis z mikrobloga

@pansterydziasz: nie musisz jeść czysto
Od kcal tyjesz czy chudniesz a nie od produktów

No jeżeli musiałeś walnąć towar żeby się czuć dobrze to ja bym poszedł do psychologa pierw ew wyszedł z piwnicy czy wyłączył insta

Nie mów mi co mam robić xD pierdoelty to ty piszesz płacząc że musiałeś #!$%@?ć koks w dupę który musiałeś kombinować żeby się sobie spodobac
@elozapiekanka: To #!$%@? chipsy i czekoladę w deficycie i wróć za pół roku z badaniami - pewnie wyniki będą lepsze niż gościa na koksie ;)

Ja nie płaczę :) Ja Wam mówię jak sobie poprawić jakość życia, co do psychologa o którym tak namiętnie wspominasz to już dawno temat załatwiony ;) Dzięki temu podjąłem decyzję o pójściu krok dalej, żeby nie żałować później niczego w życiu.

Ty nie znasz tego uczucia
@pansterydziasz: ale nikt nie mowi ze masz jesc nieczysto pol roku
siwat nie jest czarno bialy to jest myslenie ludzi glupich

jakosc zycia wbijaniem koksu xD
wyrzucam swoje frustracje an wykop i co w tym zlego?
o widze pan spelniony musial przejrzec moj profil xD

ale ja nie mowie z enie mam problemow xD

jezlei swoje kompleksy leczysz na silowni to nigyd ich nie miales
@elozapiekanka: Chłopie. Nie rozumiesz. Ty sprowadzasz bicie towaru tylko do lepszej sylwetki. Nie widzisz już ile to jak się dobrze ze sobą czujesz daje Ci mentalnie. Ile pojawia się pewności siebie. Nagle dupy się za Tobą oglądają i nie boisz się zagadać. Twój potencjał może zostać odkryty bo jesteś w stanie pokazać tę intelgencję którą posiadasz bo taka jedna z drugą Julką się Tobą zainteresują.

Już #!$%@?ć ten wygląd. Masa innych
@pansterydziasz: ile cwicze? z 6 lat? skinny fat male nadgsratki w doadtku waskie wyrostki obojcyzkowe
jestem wysoki nie nabieram masya tluszcz
ciezko takie dugie lapy napchac miesniami
ok placze ze wygaldam jak chuda modliszka
bo sa ludzie co by przy moim stazu i zaangazowaniu mnie #!$%@? dupa

sam napisales ze dupy za tb sie ogladja jak nagle przyejabels miesni
jak widac nie wbijalem koksu a napisales ze spoko wygaldam - w
@elozapiekanka: mordo czym ty te iniekcje robisz, wiertarką? xD
a tak serio to przecież wyglądasz dobrze na tą wagę xD 81 kg przy tym wzroście nawet po redukcji to anoreksja prawie ( ͡° ͜ʖ ͡°) mam podobnie, 186 cm here redukcja to samobójstwo sylwetkowe u mnie, 100kg nawet podlane robi ze mnie #!$%@? w ubraniu i tak trzeba żyć. Imo wejdż na próbę na większą masę to
Pobierz stefan8800 - @elozapiekanka: mordo czym ty te iniekcje robisz, wiertarką? xD 
a tak ...
źródło: comment_1598611193b1BW6RZwRHC1jczoZMh08w.jpg