Wpis z mikrobloga

Witajcie Mirasy!
Wydaje mi się że zrobiłem niezłego deala - Lego laweta 42098 za 350 pln, kompletna, oryginalna, raz zbudowana, z instrukcją i boxem, jednak problem jest z naklejkami.
Poprawcie jeśli się mylę, że to dobry prajs?
Ponadto, czy ktoś mógłby mi doradzić gdzie kupić arkusz z naklejkami?
Lego shop nie ma, znalazłem tylko ma bricklink ale sama przesyłka naklejek za 2euro kosztuje 5euro.
Ewentualnie, czy ktoś będzie coś zamawiał u jakiegoś sprzedawcy i mógłby mi takowe zakupić? Rozliczenie co do złotówki :)
#lego #technic #legotechnic
  • 4
@drakopl tam nie spojrzałem, zaraz zerknę.
Co znaczy stan idealny? W sensie wiesz, dla mnie jeśli ktoś nie napieprzal klockiem i klocek a bawił się jak producent zaplanował nie rysując płaskich powierzchni - to jest spoko.
Źle myślę? Na co zwrócić uwagę po otworzeniu pudełka oprócz policzenia klocków i zobaczenia czy w częściach 'system' są brandowane study?
Jakieś rady?
Idealny to dokładnie to co piszesz czyli brak zarysowań na częściach płaskich. Przy używkach kilka razy trafiłem na fatalny stan, porysowane i pogniecione części opisywane jako stan bardzo dobry. Więc radzę prosić o zdjęcia detali. Nie trafiłem nigdy na podróbki ale zakończyłem przygodę z używkami technic jakiś czas temu gdy aliexpress nie miało tyle pseudo lego