Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki, doradzcie co do wyboru auta do leasingu. Kończy mi się właśnie leasing na BMW 440i, ale covid itp spowodował, że nie będziemy w stanie płacić miesięcznie za auto podobnej klasy. Są dwa typy, Audi A4 45 TDI 2020, w bogatej konfiguracji, z serwisem przez okres leasingowania, włącznie z oponami. Drugi typ to taki trochę golasek Mercedes E Klasa 2019 E220d, serwis przez okres leasingu + opony, ale jest limit kilometrów 30k rocznie. Dotychczasowe autko robiło miesięcznie około 5k km, więc trochę tego limitu się boje. Samochód służy głównie do jeżdżenia za granicę, średnio 3 razy w miesiącu. Cenowo wychodzi podobnie, wyposażenie w audi bije na łeb Mercedesa. Mój doradca proponował jeszcze Kie Stinger, ale nauczony beemka wykluczam benzynę. Za drogo nas te trasy wychodziły. #audi #mercedes #samochody #motoryzacja #kiciochpyta
  • 22
  • Odpowiedz
@twinzpl: od 3 miesięcy mam w213 e220d i szczerze polecam. Nie odniosę się do audi, bo nie mam bezpośredniego porównania, ale w Mercedesie silnik i 9g tronic są fenomenalne, świetne na dalekie trasy. Idealny pochłaniacz kilometrów- bardzo dobre wyciszenie, wygodne fotele, komfort na świetnym poziomie.

Ja co prawda przesiadłem się z Opla Insignia, wiec podejrzewam ze po zmianie z BMW nie odczujesz aż takiej różnicy. Wydaje mi się ze w Twoim
  • Odpowiedz