Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki, doradzcie co do wyboru auta do leasingu. Kończy mi się właśnie leasing na BMW 440i, ale covid itp spowodował, że nie będziemy w stanie płacić miesięcznie za auto podobnej klasy. Są dwa typy, Audi A4 45 TDI 2020, w bogatej konfiguracji, z serwisem przez okres leasingowania, włącznie z oponami. Drugi typ to taki trochę golasek Mercedes E Klasa 2019 E220d, serwis przez okres leasingu + opony, ale jest limit kilometrów 30k rocznie. Dotychczasowe autko robiło miesięcznie około 5k km, więc trochę tego limitu się boje. Samochód służy głównie do jeżdżenia za granicę, średnio 3 razy w miesiącu. Cenowo wychodzi podobnie, wyposażenie w audi bije na łeb Mercedesa. Mój doradca proponował jeszcze Kie Stinger, ale nauczony beemka wykluczam benzynę. Za drogo nas te trasy wychodziły. #audi #mercedes #samochody #motoryzacja #kiciochpyta
  • 22
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mirkosoft: na komforcie i na mocy zależy mi właśnie najbardziej, a na takiego Mercedesa e klasę z masażami itp to nie bardzo mnie w stać. Myślałem też o c klasie, ale nie mają u mnie nic na miejscu fajnego
@twinzpl Osobiście wolę wziąć dopasione auto niższej klasy, niż golasa z wyższej. Dodatkowo limit kilometrów może być ciężko bo przy 5k miesięcznie limit zrobisz w pół roku, a później będziesz dopłacał do raty po 2,5k miesięcznie (przy stawce 0,40 zł da każdy dodatkowy kilometr - nie wiem ile w autach premium te dodatki wynoszą). Ja jeżdżąc po mieście i od czasu do czasu w trasy (tak ze dwa razy w tygodniu plus
@twinzpl: Bierz A4, wożę się taką od czasu do czasu, tylko że z 2018 roku i z 2.0tdi (190km) quattro i jest to wygodne, bardzo dobrze wykonane auto. W tej po liftingu trochę nie podoba mi się przód i to, że niema już tego fajnego dotykowego pokrętła do obsługi tylko większy dotykowy ekran, ale cała reszta jest super.

No i 3.0tdi ma chyba niecałe 6 sekund do 100 ( ͡°