Wpis z mikrobloga

@rolnik_wykopowy: bez jaj, tam ktoś się wywyższa tym że jest wsiowy i idiotą jest dla niego ktoś, kto nie zna szczegółów o pracy rolasów? Założę się, że nikt z oglądających poza nim nawet nie zauważył w tym przytoczonym fakcie niczego dziwnego.
  • Odpowiedz
@goferek: Poczytaj sobie cały wątek, bo wyjaśnia go kilka innych osób, jak i kilka innych osób zauważa rażąco głupie przedstawienie życia na wsi w tym filmie, a idiotą jest jest typ, który pisze gościowi będącemu w temacie, że ten się nie zna, bo on sam jechał w nocy autem obok pola.
  • Odpowiedz
@goferek: No i co w związku z tym? xD zboże się kosi, jak jest suche. O 5 rano jezt wszystko mokre od rosy. Czasami rosa siądzie o 21:00, a czasami o północy. Nie zmienia to postaci rzeczy, że kosić nad ranem się nie da.
  • Odpowiedz
@rolnik_wykopowy: no ok, tylko statystyczny widz nie zwróci na to uwagi, bo przecież w życiu się tym nie zajmował ani nie będzie zajmować. Taki ból dupy bez powodu, tak jakby czepiać się każdego hakowania w filmie w postaci szybkiego wklepywania jakiegoś kodu na klawiaturze.
  • Odpowiedz
@goferek: Tylko zauważ, że w wątku było wypominanie błędów w filmie osób, które się znają na tym. Takie zboczenie zawodowe można powiedzieć. No ale musiał się trafić jakiś psychofan, który nie będąc w temacie próbował bronić "tfurców", a sam zrobił z siebie idiotę przyznając się, że jest mieszczuchem, a wcześniej pisząc, że ten ktoś się nie zna na pracy na wsi. A skąd się wzięła jego wiedza? "Jechałem w nocy
  • Odpowiedz
@rolnik_wykopowy: w tym sezonie byly 2 dni ze nie bylo rosy cala noc i kombajny szly u nas przez 60h non stop w pszenicy, wyjechalismy o 9 rano i kombajny zjechaly dopiero wieczorem za 2 dni ( ͡° ͜ʖ ͡°), jak sie zacznie qq to tak samo bedzie jazda ale qq to inna sprawa.
  • Odpowiedz
@rolnik_wykopowy: mało, iloscia godzin nadrabiasz wyplate, ja tam pracuje tylko jak jest potrzeba i mam dogadane 15netto, mi pasi bo to moje hobby, a jak zarabiaja stali pracownicy to nie wiem pewnie podobnie. W lipcu mi.pykło 400h w pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°) z ciągnika schodzilem.tylko spać.
  • Odpowiedz
@rolnik_wykopowy: mam inną lepiej płatną prace na stałe w ktorej sobie biore bezplatny urlop.zeby popracowac sobie dla funu, bo mnie to zwyczajnie jara, a na swoje gospodarstwo zeby bylo na takim poziomie i tak nigdy nie zarobie to chociaz moge sie pobawic ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz