Wpis z mikrobloga

@trinitron dobra bo nie chce mi się bawić. Tak, istnieją takie technologie w teorii. W praktyce nie mają żadnej popularności i są marketingowymi kłamstwem. Ten dwustronny papier w praktyce to jak dwa jednostronne połączone ze sobą, grubość rdzenia czyli papieru jest dwukrotnie większą niż normalnie żeby nie przedrukować się na wylot czyli używane jest dużo więcej materiału, do tego więcej chemii termoaktywnej i reszty zabezpieczeń tyle ekologii. Ekonomi też nie mam bo
@estepeciok: nawet e paragon jest zbędny przy zwykłych zakupach, paragon powinien być "na żądanie" drukowany, jak kupujesz coś co ma gwarancję. Po wuja mi paragon czy eparagon na naprzyklad paczke parowek i cole?


żebyś mógł zwrócić towar jakby się okazał zepsuty np...
@Miecz12: a co to towaru juz nie mozesz zwrocic na eparagonie? swoja droga kiedys kupilem zapałki i zagrałem głupka że chce paragon w razie gdyby nie odpalały, nie dosyć że papier w drukarce sie skonczył (juz babka wielki gul bo jak tak mozna na zapsy brac paragon) to w dodatku gdy zmienila papier to był tak jebitnie długi jak te z tesków czy innych kauflandów. mina kasjerki bezcenna