Wpis z mikrobloga

bombek na lokalny rynek


@wojtas_mks: USA, Dubaj to te lokalne rynki dla polskich bombek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a nie milionów na cały świat


Bombkę czy porcelanę maluje się dłużej (licząc czas na sztukę), po drugie licząc Chiny i Indie masz razem 2,8miliarda tanich pracowników - jest komu malować.
  • Odpowiedz
One naprawdę były ręcznie malowane?


@skrzacik320: Czy te to nie wiem, ale znajomy na początku lat 90-tych malował żołnierzyki do jakiś zabawek.
Jak miał wprawę i robił tego grube tysiące dziennie, to nawet był z tego jakiś pieniądz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@miken1200:

licząc Chiny i Indie masz razem 2,8miliarda tanich pracowników


Jesteś z tych, którzy myślą, że jak będziesz zarabiać 3000 zł to po roku będziesz miał 36000 zł?
  • Odpowiedz
Jesteś z tych, którzy myślą, że jak będziesz zarabiać 3000 zł to po roku będziesz miał 36000 zł?


@seicel: Nie rozumiem twojego toku myślenia. Napisałem, że w Chinach i Indiach można znaleźć mnóstwo tanich pracowników, więc to nie problem pomalować milion figurek do kinderjajka. Co to ma do moich zarobków?

Po drugie - co do 3 tysięcy (pomijając to, że zarabiam więcej) to tak, tak u mnie wychodzi. Wiesz czemu?
  • Odpowiedz
One naprawdę były ręcznie malowane?


@skrzacik320: Patrząc na ilość detali np. na twarzach czy na przedmioty jakie trzymają w dłoniach to raczej żaden automat by tego nie pomalował z taką dokładnością i precyzją
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@miken1200:

Napisałem, że w Chinach i Indiach można znaleźć mnóstwo tanich pracowników,

Nie napisałeś, że jest 2,8 mld pracowników co jest tak głupie, że mi ręce opadają.

Po drugie - co do 3 tysięcy (pomijając to, że zarabiam więcej) to tak, tak u mnie wychodzi. Wiesz czemu? Bo moja żona też dobrze zarabia, więc utrzymujemy się z jednej pensji, a drugą odkładamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nie napisałeś, że jest 2,8 mld pracowników co jest tak głupie, że mi ręce opadają.


@seicel: A wiesz co to jest skrót myślowy? Chyba nie, bo się czepiasz jak głupi. Każdy wie, że wśród tych 2,8 miliarda mieszkańców tych dwóch krajów są dzieci, starcy, chorzy oraz inni, którzy nie pracują. Są ludzie, którzy zarabiają dobrze. Ale jest masa tanich pracowników. Ile? Tego nikt nie wie. Dlatego użyłem skrótu myślowego opartego o sterotyp Chińczyk=tani pracownik.

Chwalisz się czy żalisz?

Ani jedno, ani drugie. Zadałeś pytanie o zarobki to ci pokazałem, że taka sytuacja jest możliwa. Za to ciebie chyba piecze d--a o to, że ktoś może żyć z jednej pensji, a
  • Odpowiedz
Kupuje dziecku kinder jajka, i już takich fajnych zabawek nie ma :(


@lonely_wolf_: W ubiegłym roku kupiłem z nadzieją na fajną figurkę, a miałem jakąś nylonową myckę do k---a nie wiem czego. Niby 30 lat na karku, ale zawód jakbym rózgę na Mikołaja dostał.
  • Odpowiedz