Wpis z mikrobloga

wykop.pl, macie czasem takie poczucie pogardy do dzisiejszej młodzieży za ich uwielbienie rakowych youtuberów, TikToka i innych snapchatów? brawo, właśnie awansowaliście do pozycji wujka andrzeja z waszego dzieciństwa, który gardził waszą zajawką na metina, konta na gronie i the crims, bo on w dzieciństwie to biegał na podwurku zamiast klikać w komputer. wymiana pokoleniowa g00pie h00je. nie jesteście już młodzi i przebojowi, jesteście zrzędliwymi, obciachowymi dziadami, którzy nie rozumieją. wasz czas sie skomczył, teraz możecie już tylko robić na janusza prywaciarza do usranej śmierci i narzekać jaka młodzież dziś jest z-----a. zapominał wuł jak cielemcię był i to całkiem niedawno. ja natomiast w odróżnieniu od was idę z duchem czasu i idę za moment do paczkomatu odebrać moją koszulkę z logiem TikTok. ha tfu, pluje na was, rrrrrwaaa. tik tok, tik tok, to odgłos waszego życia przeciekającego wam przez palce
powodzenia - wykop.pl, macie czasem takie poczucie pogardy do dzisiejszej młodzieży z...

źródło: comment_1598366719nnGfmL0U68kjHH9rMdGpxk.jpg

Pobierz
  • 143
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Absolutnie nie czuje żadnej pogardy. Wręcz przeciwnie mając 22 lata na karku, cieszę się, ze mogę znaleźć wspólny temat z moim młodszym kuzynostwem i wywołać uśmiech na ich twarzy.
  • Odpowiedz
aha. Czyli to Ty zostałeś tym wujkiem, któremu się wydaje, że jest wiecznie młody, będzie szedł z duchem czasu i będzie „cool” za wszelką cenę, podczas gdy tak naprawdę rozsiewa cringe. wymiana pokoleniowa pełną gębą. ;)
  • Odpowiedz
W punkt panie kolego. Jak by ktos kiedys w mojej ekipie chcial robic filmiki na cos takiego jak tik tok. To by dostal odpowiedz "s--------j z tym pedalstwem, chyba cie p------o"


@MehowM: no zależy ile ekipa ma lat :) Ja w podstawówce tańczyłem z kolegami do tańca z Big Brothera (teraz pewnie byłby to fortnite), oglądałem z kuzynami Jackass, a w gimnazjum robiliśmy i głupsze rzeczy (plucie na przejeżdżace samochody
  • Odpowiedz
Zabawnie się czyta komentarze pisane na serio w odpowiedzi na post Mariusza aka Doriana (ʘʘ)

@JAI2L9LAD Mój ulubiony wpis Lippyy to ten o zamawianiu orderu w mcdonaldzie. Niestety usunięty przez moderację...

@powodzenia Lippaa Królu!!!!!
  • Odpowiedz
Tik-tok to rewelacyjne narzędzie. Zajebista aplikacja, serio. Tyle świetnych, kreatywnych rzeczy tam można wymyślić i stworzyć że to głowa mała - z resztą sporo takich tam właśnie jest, dlatego całkiem lubię przeglądać tik-toka.

Natomiast inną sprawą jest to że to przepotężne narzędzie jest tak przechujowo wykorzystywane i cała aplikacja wytworzyła sobie taką beznadziejną społeczność która kompletnie nie umie skonsumować możliwości tej apki że o---------e.

Tak, przeglądam tik-toka bo lubię oglądać rakowe rzeczy
  • Odpowiedz