Wpis z mikrobloga

Szukam chętnych, atrakcyjnych samic do rozpłodu. Od siebie mogę zaoferować następujące rzeczy:
- wysoki wzrost, więc duża szansa, że potomek również to odziedziczy
- brak zakoli w najbliższej rodzinie, sam również ich nie posiadam
- duży penis ponad normę kraju: 18 cm we wzwodzie, jeśli nie wierzysz to przed stosunkiem możesz go zmierzyć linijką
- brak typowej kartoflanej okrągłej mordy, jakie ma większość p0laków
- prawdopodobnie oczy łowcy
- szczęka 3/5
- gęste brwi(nie monobrew), których niejedna samica mówiła, że mi zazdrości
- każde miejsce intymne na moim ciele jest wydepilowane, więc nie będziesz się musiała brzydzić łoniakami
- jestem długodystansowcem, więc będziesz w pełni zadowolona z długości odbytego stosunku
Zainteresowane samice proszę o pozostawienie komentarza pod tym postem. Teraz najważniejsza sprawa, mianowicie ja jestem tylko od dania Tobie swojego BOSKIEGO nasienia, a nie bawienia się w rodzinkę. Ty jako samica sama będziesz musiała wychować ewentualne potomstwo, ja jestem zbyt idealny żeby się wiązać tylko z Tobą, inne samice również potrzebują nasienia. Przed stosunkiem poproszę Cię również o pisemne zaświadczenie, że nie będziesz ubiegać się o żadne alimenty, czy inne świadczenia. W papierach wpiszesz, że ojciec nieznany. To tyle, zapraszam do korzystania z oferty.


#rozowepaski #seks #zwiazki #ciaza #tinder dla zasięgu
  • 17
  • Odpowiedz
@Felixu: nie nie, Twoje nasienie jest tak cudowne, że stał się cud i mężczyzna urodził guwniaka. I tego nasienia jest tyle, że pokonało cały układ pokarmowy i aż mi ustami wyciekło.. wyglądało to trochę jak lody straciatella. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz