Wpis z mikrobloga

O kurde... Moja crush, jedyna friendzonka jaką w życiu miałem i jedyna dziewczyna z którą przez dłuższy okres spędzałem czas, właśnie oznaczyła się na fb jako "W związku". (oczywiście nie ze mną)
Aż mi się słabo i duszno zrobiło. Pewnie minie dłuższa chwila zanim się odlepię od fotela...
Pocieszcie coś...

Niby się tego spodziewałem ale widzę że i tak nie byłem na to emocjonalnie przygotowany.
Jedyne pocieszenie że koleś to na prawdę spoko ziomek bo miałem okazję z nim rozmawiać, więc ogólnie oboje bardzo dobrze trafili itp.
Ale moje marzenia w gruzach... Mimo że wiedziałem że są tylko marzeniami...

#przegryw #tfwnogf
  • 23
@Rafalek86: jeśli wyciągasz coś z tej relacji i to jakaś twoja conajmniej dobra koleżanka na którą można liczyć a jeśli tylko jesteś strona która coś od siebie daje no to.. raczej bym się nie zastanawiał nad zerwaniem. Oczywiście będzie to Twoja wina, bo jeśli (hipotetycznie) nic od siebie przez tyle czasu nie dawała to będzie to dla niej dziwne
Aż mi się słabo i duszno zrobiło


@Rafalek86: Rucha się z kimś innym niż sfriendzonowany kukold tampon emocjonalny. Niesłychane xD

Niby się tego spodziewałem

Nie no co ty. Tego nikt sie nie mógł spodziewać

Jedyne pocieszenie że koleś to na prawdę spoko ziomek bo miałem okazję z nim rozmawiać, więc ogólnie oboje bardzo dobrze trafili itp

jezuu trzymajcie mnie xDDD
Smiecharz - > Aż mi się słabo i duszno zrobiło

@Rafalek86: Rucha się z kimś innym ...

źródło: comment_1598358423bGbKWm7LAjxEPDr5eHBtLv.jpg

Pobierz
@Smiecharz: Hehe widzę nie zawiodłem się na tagu :P

Aż mi się słabo i duszno zrobiło

@Rafalek86: Rucha się z kimś innym niż sfriendzonowany kukold tampon emocjonalny. Niesłychane xD


Akurat tamponem emocjonalnym nie byłem. Bardziej po prostu dobrym kumplem.

Niby się tego spodziewałem

Nie no co ty. Tego nikt sie nie mógł spodziewać


Hehe

Jedyne pocieszenie że koleś to na prawdę spoko ziomek bo miałem okazję z nim rozmawiać, więc
@Rafalek86: jeśli nie jest tobą seksualnie zainteresowana to jesteś tylko przydupasem podaj przynieś pogadaj


@MaddoxX1911: Mam wrażenie że na początku była nawet jakaś chemia, ale się rozeszło przez moje ##!$%@?.

@Rafalek86: jeśli wyciągasz coś z tej relacji i to jakaś twoja conajmniej dobra koleżanka na którą można liczyć a jeśli tylko jesteś strona która coś od siebie daje no to.. raczej bym się nie zastanawiał nad zerwaniem. Oczywiście będzie
@Rafalek86: Te 86 to mam nadzieję że nie data urodzin?


@wojnanadchodzi: Heh... niestety :P Dopiero koło 30lvl mi na tyle przeszło ##!$%@?, żeby coś próbować wobec dziewczyn. Wcześniej nie było kompletnie nic. A teraz przynajmniem mam już jakąś swoją historię różnych prób. Więc jestem na poziomie 18lvl w tym temacie...
@typbezkasy95: Tak pewnie jest teraz :P

Ps. Atakowałem dość odważnie, ale laska na zmianę zmniejszała a potem znowu zwiększała dystans. Typowe zachowanie żeby utrzymać beta-orbitera. Dobrze że poznałem ten tag to przynajmniej zrozumiałem co było grane :P
Trochę późno, piłkarzem ani kosmonautą nie zostaniesz, resztę opcji jednak powinieneś jeszcze dać radę ogarnąć.


@wojnanadchodzi: No ale życie zawodowe na szczęście ogarnięte bardzo dobrze, więc jeszcze są jakieś nadzieje...
jak nie ta, to oby inna. powodzenia w szukaniu, ja przez moje cechy mam sam problem ze znalezieniem partnerki, też dlatego że jestem wstydliwy, najgorzej przy pierwszym kontakcie, potem jakoś otwieram się na poznane osoby :/


@typbezkasy95: To u mnie niestety to trwa tygodniami zanim się oswoję z laską, a jak stanę się w końcu swobodny, to już dawno jestem we firendzone. I tak w koło Macieju.