Wpis z mikrobloga

#koronawirus #lotnictwo #malta #hiszpania
xDDD!
Właśnie zadzwoniłem sobie do bip'u, żeby dowiedzieć się o której Rada Ministrów ma dzisiaj posiedzenie - chciałem dowiedzieć się w jakim terminie spodziewać się informacji o uchwaleniu nowego projektu o zakazie ruchu lotniczego.
I wiecie co?


Projekt ustawy który mówi o zakazie ruchu lotniczym m. in. z Hiszpanii, Malta i Albanii wejdzie w życie od jutra, i nawet nikt nie będzie mógł tego jakoś ostatecznie przedyskutować.
Super sytuację muszą mieć ci, którzy aktualnie znajdują się na wakacjach i dzisiaj wieczorem się dowiedzą że od jutra nie wrócą do kraju

  • 136
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@x-SANTA-x: @suchy_zebodol: No i co myślicie ze Niemcy przekazuje Polsce takie dane? Przecież jak była kwarantanna dla osób wracających ze Stanów to ludzie wracali do Niemiec a potem autem do Polski i nie było zadnej kwarantanny dla tych ludzi
  • Odpowiedz
@suchy_zebodol: w sensie chodzi o to ze jak masz przesiadke samolotowa w niemczech to na bilecie masz skad przyleciales - wiec w PL byloby widać skąd lecisz. Chodz PL to kraj dykty i pewnie nikt by tego nie sprawdził
  • Odpowiedz
Ale chwila, w takim razie jeśli przebookuję sobie podróż z PL - Malta na Niemcy - Malta i wrócę też do Niemiec, a z Niemiec pociągiem do PL to kwarantanna mnie omija? No nie mówcie xD
  • Odpowiedz