Wpis z mikrobloga

#koronawirus #lotnictwo #malta #hiszpania
xDDD!
Właśnie zadzwoniłem sobie do bip'u, żeby dowiedzieć się o której Rada Ministrów ma dzisiaj posiedzenie - chciałem dowiedzieć się w jakim terminie spodziewać się informacji o uchwaleniu nowego projektu o zakazie ruchu lotniczego.
I wiecie co?


Projekt ustawy który mówi o zakazie ruchu lotniczym m. in. z Hiszpanii, Malta i Albanii wejdzie w życie od jutra, i nawet nikt nie będzie mógł tego jakoś ostatecznie przedyskutować.
Super sytuację muszą mieć ci, którzy aktualnie znajdują się na wakacjach i dzisiaj wieczorem się dowiedzą że od jutra nie wrócą do kraju

  • 136
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lukaszlew77: co za gówno... Najwyżej wrócę na stopa. W sumie zawsze chciałam spróbować :D W sumie nie wiem czy teraz nie pomieszałam z kwarantanną, że mają tak informować z tygodniowym wyprzedzeniem, ale w sumie to nie ma sensu jak w trakcie wakacji Ci lot powrotny anulują...
ostatnie projekty wchodziły na serio parę minut przed północą? Co za pieprzony absurd... Myślałem, że koło południa będzie wiadomo już ¯\(ツ)/¯


@teehror: To jest #!$%@? dramat. Szkoda, że rezygnacja z obywatelstwa musi być zatwierdzana przez prezydenta i nie ma on żadnych terminów..
@suchy_zebodol: ja mam lot do Alicante na sobotę, powrót 6.09 do Warszawy. Ale chyba jednak trzeba będzie ogarnąć przesiadkę w Brukseli albo Mediolanie...
BTW wiesz może, czy w Brukseli normalnie można się przesiąść na lot do Warszawy na tym samym lotnisku?