Wpis z mikrobloga

@klintoniusz Już pomijając te atencjuszki od zdobywania kilkuset lajków, to dobija mnie ostatnio ta zezgredziała narracja - podobna do tej, która była teraz na wykopie pod korkami na Orlej - płacz, że teraz w góry może wejść każdy i hurr durr, jeszcze w telefonie siedzą xD Niesamowite, jak każdy tam legitymizuje sobie prawo do jedynego słusznego spędzania czasu w Tatrach. Nie wiem, wydaje mi się, że tam chyba mało kto wykazuje się
  • Odpowiedz
@metalfacee @klintoniusz ECHH PANOWIE, CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW PCHA SIĘ DO ZABAWY, mam nadzieję, że przejdzie ta nowelizacja ustawy i w Tatry chodzić będzie można tylko z licencją, bo niektóry to serio nie mają ani doświadczenia ani wyobraźni i np wybiorą się na szlak w weekend w godzinach południowych, co gorsza z watą cukrową i bez czekana albo chociaż poręczówek.

~ Prawdziwy człowiek gór, alpinista, profesjonalista
  • Odpowiedz
@klintoniusz: przecież ten cały tatromaniak to cwaniak jakich mało. Wrzuca kontrowersyjne zdjęcie (jacyś ludzie w klapkach w górach czy podobne) z góry wiedząc jak to się skończy i tylko czeka na wysyp komentarzy które zwiększają mu zasięg po czym dodaje kolejnego posta, że "hej, hej hola hola ja nie dodawałem tego zdjęcia żebyście kogokolwiek obrażali". No ale lajki i zasięg się zgadza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@metalfacee Być może byłem wiele razy tym hejterem ludzi, którzy tak masowo pchają się w góry, tylko dla mnie jest całkowicie inny problem niż robienie jakichś zdjęć czy tego typu rzeczy, bo to akurat mam bardzo głęboko...

Chodzi tu o kwestie bezpieczeństwa i przygotowanie. To że ludzi pchają się w całkowicie płaskich i miękkich butach na mokre skaliste szlaki, itp. Jak schodzi dziewczyna w adidasach, dość stromym szlakiem, a przed nią idzie
  • Odpowiedz
@marek31M: Tylko, że ja nie o tym mówiłem. Chyba nie myślisz, że irytuję się na ludzi, którzy słusznie piętnują głupotę ludzi wychodzących na trudne szlaki bez przygotowania albo w czasie, gdy prognozuje się niepogodę. Też uważam, że trzeba mierzyć siły na zamiary, a bezpieczeństwo zawsze powinno się stawiać na pierwszym miejscu, o czym turyści "Z Krupówek" zapominają. Chodziło mi bardziej o taki czepialski, niezdrowy nastrój, kto ile chłonie z gór i
  • Odpowiedz
@metalfacee No to tak, z tym się w 100% zgadzam ( ͡ ͜ʖ ͡)
Kolejni chorzy fanatycy, którzy uważają się za lepszych, bo oni bardziej się czymś interesują...
  • Odpowiedz