Wpis z mikrobloga

Kanthak jest niesamowity - ma ściągi na kartce a mimo to nie potrafi odpowiedzieć na proste pytanie. Wymień 5 założeń ideologii LGBT xD Najpierw jedzie z definicją czym jest ideologia (słyszałem to już na Wykopie gdzieś, czyżby trolle leciały z tego samego skryptu?) Po czym upomniany jeszcze raz leci:
EEEeeee DŻENDER STADIS NA UNIWERSYTETACH!
Politycy na poziomie przeciętnego wykopka z tagu #polityka


#neuropa #bekazprawakow #lgbt #bekazpisu
Reepo - Kanthak jest niesamowity - ma ściągi na kartce a mimo to nie potrafi odpowied...
  • 16
@Reepo: akurat to jest proste.

Organizacje LGBT walczą o:
- zmiany w języku zgodnie z orwellowską zasadą że język określa świadomość - do tej listy zaliczają się postulaty o wprowadzenie dodatkowych kar za nazywanie kogoś "pedałem" (ale już nie "katolem"), nakaz nazywania kogoś zgodnie z wybraną płcią
- dodatkowe dotacje z kasy państwowej na swoją działalność
- dodatkową ochronę prawną dla osób LGBT (tzw. "przestępstwa z nienawiści", czyli coś czego praktycznie
@Reepo: Kanthak to jest jeden z największych dzbanów, jego zapraszają chyba tylko po to, by podbił programom oglądarność, bo merytorycznego pożytku to z niego nie ma.

Pamiętam jak była rozmowa o adopcji przez pary homoseksualne z jego udziałem i jedyne co musiał zrobić to po prostu reprezentować linię swojej partii (banalna rola) i po prostu mielić te frazesy w kółko, a nawet tu skrypty mu się poprzepalały i na tyle różnych
GoddamnElectric - @Reepo: Kanthak to jest jeden z największych dzbanów, jego zaprasza...

źródło: comment_1598296037mvugru8KMl11KlontfKvnY.jpg

Pobierz
akurat to jest proste.

@angor86: Coś ci nie poszło.

zgodnie z orwellowską zasadą że język określa świadomość

Orwellowska zasada XDDDD

dodatkowe dotacje z kasy państwowej na swoją działalność

Ideologia LGBT polega na pobieraniu pieniędzy na ideologię LGBT?

dodatkową ochronę prawną dla osób LGBT

STRASZNE! CO NASTĘPNE?! DODATKOWA OCHRONA PRAWNA UCZUĆ RELIGIJNYCH CZY MOŻE OCHRONA ZARODKÓW??!?? A nie, czekaj...

wmówienie społeczeństwu, że tylko spełnienie postulatów których nigdy nie można spełnić

Czyli jakich?
@Kozajsza:

Nie widziałem żeby ktoś wnioskował o karanie za nazywanie kogoś pedałem


https://kph.org.pl/mowa-nienawisci-przestepstwem/

przestępstwa z nienawiści są karane nawet w Polsce, nawet teraz


Nigdzie nie napisałem, że nie jest. Napisałem o dodatkowej ochronie prawnej, w tym konkretnym przypadku o tym, że za pobicie geja ten będzie mógł oskarżyć ciebie o to, że pobiłeś go "z nienawiści". Pomimo, że przestępstwo jest takie same jak gdybyś pobił osobę heteroseksualną to kara za ten
@NapalInTheMorning:

Orwellowska zasada XDDDD


Tak. W "Roku 1984" było wytłumaczone jak to działa, stąd "orwellowska zasada".

Ideologia LGBT polega na pobieraniu pieniędzy na ideologię LGBT?


Nie pisałem o ideologii, tylko o działaniu organizacji LGBT.

DODATKOWA OCHRONA PRAWNA UCZUĆ RELIGIJNYCH CZY MOŻE OCHRONA ZARODKÓW??!??


Ochrona zarodków to odrębna kwestia.
Jeśli o mnie chodzi to możesz sobie publicznie spalić sześciokolorową flagę, Biblię, Koran czy Torę i nie powinno być można postawić ci za
Natomiast obecna wykładnia jest taka, że:

- katolicy chcą zabronić palenia Biblii, ale nie tęczowych flag

- geje i lesbijki chcą zabronić palenia tęczowych flag, ale nie Biblii


@angor86: to jakieś kompletne kocopoły.

Nie chodzi o palenie flag, tylko o gesty, słowa oraz napędzane nimi czyny, które dehumanizują osoby LGBT. Żadna organizacja LGBT nie walczy z Kościołem jako takim, nie pali Biblii, nie robi kontr-pielgrzymek czy kontr-procesji, nie domaga się wpisania
@NapalInTheMorning:

Krytyka ze strony LGBT w stosunku to środowisk katolickich skupiają się na sprzeciwie wobec dyskryminacji.


Podałem konkretny przykład Elżbiety Podleśnej, która celowo i świadomie obkleiła kościół wiedząc, że urazi to czyjeś uczucia religijne. queer.pl i KPH zaklasyfikowały postawienie jej zarzutów o naruszenie uczuć religijnych jako "homofobię".

W skrócie - nie chcesz, żeby jakaś pani obklejała twoje miejsce kultu swoimi nalepkami to jesteś częścią ruchu homofobicznego w Polsce.

Próba postawienia znaku
@angor86: Pięknie wyjaśnione. Dodałbym jeszcze że chcą edukować społeczeństwo w kwestii tolerancji i akceptacji środowisk LGBT od lat najmłodszych - czyli standardy nauczania seksualnego według WHO. Oczywiście tolerancja i akceptacja jest dobra, ale indokrynacja młodych umysłów, i to jeszcze w takiej formie jak proponuje WHO, już nie.