Wpis z mikrobloga

nie pamiętam kiedy kupiłem chleb poniżej 10pln, masło tak samo ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Deska_o0: I podobny chleb "za PO" kosztował 1,50 zł? Jasne, że jak się chce, to "sky is the limit". Można kupować w sezonie cukinię po 27,90 zł/kg (link) ¯\_(ツ)_/¯. Tyle, że to w żaden sposób nie jest miarodajne do jakichkolwiek porównań.

nazywanie tego czegoś z biedronki chlebem jest nie na
  • Odpowiedz
przecież wszytko się zgadza

Pierwsza kolumna najtańsze gówno z supermarketu

Druga kolumna to jedzenie które nadaje się do spożycia


@Deska_o0: A, widzę że już odpowiedziałeś na część mojego komentarza. Owszem, można tak dobrać ceny, tylko ciężko o tym pisać, że "wszystko się zgadza". Ciekawe zresztą, że OP znalazł nie tylko taką bzdurną grafikę, ale i podobny tekst na money.pl
  • Odpowiedz
W większych miastach faktycznie jest albo masówka (czy to z marketów, czy z sieci piekarni) albo już wyższe ceny (choć niekoniecznie 8 zł), za to w mniejszych miejscowościach za 4,5 zł dostaniesz duży chleb z lokalnej piekarni, a chleba w cenie 8 zł po prostu nie znajdziesz.


@Jan_K: znajdziesz, znajdziesz chociażby czystoziarnisty którego ciężko znaleźć w cenie niższej niż 15/kg a bochenek waży przeważnie z 1.5kg ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
czystoziarnisty którego ciężko znaleźć w cenie niższej niż 15/kg a bochenek waży przeważnie z 1.5kg

@Deska_o0: To, że taki chleb istnieje, nie oznacza, że ma go w ofercie każda piekarnia. W dwóch najbliższych nie widziałem podobnych cen. Może w jakichś, modnych obecnie, sklepach z żywnością bio/eko byłyby chleby w podobnej cenie (czy raczej kawałki chlebów, które w przeliczeniu na cały bochen dawałyby taką cenę). Tyle, że ja mam takie sklepy w miejscowości z 40 tys. mieszkańców, ale już w mniejszych miasteczkach, czy na jakichś wioskach, z dala od większych miast nie uświadczysz takiej oferty.

te lody chyba kupili na jednej z stacji XD Na Boga lepiej usuń to XDD


@Yu_liiia: Przecież OP to troll. Nie wydaje się, żeby pierwszą grafikę wrzucił w celach prześmiewczych, a jest przecież absurdalna. Może sprawdza granice, bo gdy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KobyleCaco: W sensie, że gdzie ten fikołek? Nie robię zestawienia ze swoich zakupów, ale robię powtarzalne zakupy i po zawartości konta widzę że wydaję na nie coraz więcej. To samo mówią mi znajomi w rozmowach. Natomiast chętnie zobaczę zestawienie. Być może natchnie mnie do przeanalizowania swoich zakupów i zmiany niektórych marek na inne.¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz