Wpis z mikrobloga

@szubiduba: łatwiej rozsiąść się nad krzywdą wśród osób ktore maja tak samo jak oni tworzą grupę w której nie uważają ze to jest cos zlego tylko "tak po prostu jest to nie moja wina" Ech a jak pytasz ich czy szukali pomocy to pisza ze kiedys probowali i sie nie udalo
A sie później okazuje ze ta proba polegala na tym ze dwa tygodnie nie walił konia...
@szubiduba
a jak ktoś jest wykształconym przegrywem z pracą to już:
a) nie jest prawdziwym przegrywem,
b) nie masz pojęcia o czym mówisz, więc sobie trollujesz bez sensu?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@szubiduba: przegryw to złe doświadczenia w przeszłości, które odbiły się na tym kim jesteśmy dzisiaj. Sytuacje w których ktoś nie pracuje i nie planuje nic robić poza użalaniem to są wyjątki na tym tagu, lub trole. Sam jestem tutaj żeby szukać nowych pomysłów na siebie
@ThEND_22:

Sytuacje w których ktoś nie pracuje i nie planuje nic robić poza użalaniem to są wyjątki na tym tagu


Naprawdę chciałabym, żeby tak było, ale przykłady chociażby z dzisiaj - Thatchi, xVolR, czy taki Mescuda, który ostatnio o dziwo zaczął chodzić na budowę, dziwna odmiana od jego zwykłych wpisów o wegetacji na wsi
Zwróci się takim uwagę, że nic ze sobą nie robią to leci czarnolisto xD

Sam jestem tutaj
@szubiduba można, sporo osób tu tak robi. chociaż z zaawansowaną depresją często człowiek nie ma na to siły.

ale po powrocie z pracy nadal jest wegetacja - bez znajomych, bez dziewczyny, bez perspektyw na poprawę i chęci do życia. to jest istota przegrywu.
@szubiduba: Hmm a tak sobie myślę jaka jest twoja historia że czujesz że możesz krytykować innych za to jak żyją no ale to nie istotne. Ja w ludziach którzy są samotni apatyczni bez siły widzę osoby którzy potrzebują pomocy. Ale bez ich zaangażowania nie można pomagać ludziom na siłę. Ludzie wylewają codziennie swoje smutki wołają na pustyni o pomoc pisząc o swoim smutnym życiu czy to w formie memów o depresji