Wpis z mikrobloga

@herakliusz_atencjusz: Chce tylko dodać od siebie, że kraje, w których już jest w kulturze wpisane, że razie choroby trzeba nosić maskę (azjatyckie czyt. japonia czy korea) już mają mniej zarażonych i chyba nawet mniejszy wzrost dzienny od Polski, mimo że pandemię odczuli dużo wcześniej niż Polska :)
  • Odpowiedz
@funny_bunny:

zakryj usta i nos i dziw się, że nie możesz oddychać to trzeba być upośledzonym psychicznie i fizycznie


Próbowałaś nie wpychać sobie maseczki do gardła?
  • Odpowiedz
@funny_bunny: no ja jakoś nie widzę najmniejszego problemu by oddychać mając maseczkę zakrywającą i nos i usta ¯\(ツ)_/¯ mimo, że jestem palaczem i do kondycji sportowca mi tak daleko, że nawet nie wiem jak bardzo
dlatego mówię, że jeżeli ktoś nie daje rady oddychać w poprawnie założonej maseczce 10-15 min w komunikacji miejskiej czy w sklepie to musi być upośledzony i psychicznie i fizycznie ¯\
(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@adammalysz12: No i wtedy właśnie z pomocą przychodzi przyłbica ¯\(ツ)_/¯
@funny_bunny: zdrowy ludzki organizm nie ma fizycznie opcji by się dusić przez tak krótki okres czasu w maseczce po prostu ¯\
(ツ)_/¯ a jak ktoś ma astmę czy w inny sposób popsute drogi oddechowe to właśnie tym bardziej się powinien bać wirusa i starać przed nim uchronić, ale po co o tym myśleć skoro to chodzi o wolność xDD
  • Odpowiedz
@Wlasciciel_prawakow: ale jaki mam wysnuć argument na twoje osobiste odczucia? mam zrobić ankietę, że są ludzie którzy uważają, że maski są niepotrzebne bo i tak są źle noszone, niewygodne, utrudniają przepływ świeżego powietrza, są siedliskiem bakterii? skoro ty masz inne odczucia, więc to ty masz rację? jak mam dyskutować z kimś z zamkniętym umysłem?

siedzę w przedziale, w którym 8 osób styka się kolanami, więc po *uj im te maski przez
  • Odpowiedz
@funny_bunny: maski są niepotrzebne, bo są źle noszone XD niewygodne ojojojoj, utrudniają przepływ świeżego powietrza przez 15 min no to nice, a siedlisko bakterii no to kwestia tego ile używasz jednej maseczki i nic więcej ¯\(ツ)_/¯ no jak dla mnie to ty masz zamknięty umysł skoro piszesz takie rzeczy jak "maski są niepotrzebne, bo są i tak źle noszone" xd to ludzie, którzy źle noszą maski są niepotrzebni właśnie
a
  • Odpowiedz