Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 35
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dżem dobry (agrestowy), 07:02:00, Niedziela, 23 sierpnia 2020. Imieniny: Apolinarego, Filipa. Słońce wstało dziś o 05:38. Świecić będzie 14 godzin i 22 minuty, w zenicie znajdzie się o 12:49 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 20:00. Ciemna noc zapadnie o 21:29, ale gwiazd można wypatrywać od 20:39.
  • 22
Cześć Wszystkim. Dawno nie byłem na giełdzie, dzisiaj się wybiorę. Pamiętam za dzieciaka, jak w każdą niedzielę chodziłem i oglądałem te wszystkie samochody i inne rzeczy. Giełda niby samochodowa, ale sprzedają wszystko, od rowerów po kanapy i stary używany sprzęt. Nawet jakieś lalki bez ręki czy oka można było znaleźć. Chodziło się dla zasady w każdą niedzielę, uroki lat 90.

Udanej niedzieli, zbierajcie siły na nadchodzący tydzień. Do posłuchania zostawiam Wam kawałek
@micke: @bolorollo: @Dziesion: @Jurgen_Van_Beethoven: @slabehaslo: @Sikorka2017: @algus: @AllGoesWrong: @wyinwidualizowany: @wynalazek_one: @Wejszlo @buczubuczu @unizony_czlonek @TomTailor100 @rajjj: @Dioddy: @Dddkop: @shitty_support @Tanczacy_paralityk: @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nivenerr: @omi-omi: @mobutu2: i reszta. Dzień dobry! Życzę miłej niedzieli i uciekam, bo mam jeszcze trochę pracy na dziś.

I zostawię nowy kawałek jednej z najbardziej lubianych przeze mnie kapel, czyli Deftones ;-)