Wpis z mikrobloga

Chyba jestem jakiś #!$%@?, ale czasem se myślę, że spoko byłoby zostać takim księdzem xD Pewne zarobki, na plebanii mieszkanie, sprzątanie i gotowanie w pakiecie, no i jakoś większość ludzi podchodzi do ciebie z szacunkiem jak zobaczą koloratkę. To udzielanie spowiedzi i słuchanie jak jakiś pryszczaty nastolatek ubolewa, że walił konia xD Pokuta młody, cały różaniec xD Codziennie jakieś nowe rzeczy, a to ślub, a to jakieś bierzmowanie, a to pogrzeb xD Jeszcze jak bym uczył w szkole to byłbym takim spoko ziomeczkiem śmieszkiem xD Robiłbym kartkówki typu czy można tańcem wielbić Boga, wyjaśnij dlaczego xD, grałbym z chłopakami w piłkę itp. Chodziłoby się na oazy, pielgrzymki, śpiewało radosne pieśni. No i jeszcze ten czaderski kostium jak z matrixa xD No kurde fajnie by było
#heheszki #gownowpis #przemyslenia #przemysleniazdupy
Pobierz Novameh - Chyba jestem jakiś #!$%@?, ale czasem se myślę, że spoko byłoby zostać taki...
źródło: comment_1598135512JS8Iq78JPVqs0O58gtuIyz.jpg
  • 40
@Novameh: Weź jeszcze ogniska organizuj dla młodzieży z parafii. Ogólnie nigdy jakoś często do kościoła nie chodziłem, moja rodzina również nie. Ale pamiętam że jakoś w wieku 5 lat, byłem na takim ognisku i kojarzą mi się z tym mile uczucia. Pamiętam jedynie że do ciemnej nocy tak siedzieliśmy z starszymi kolegami, zajadając się kiełbasa, tylko i wyłącznie z ogniska, nie żadna inną ( ͡° ͜ʖ ͡°)