Wpis z mikrobloga

Chyba jestem jakiś #!$%@?, ale czasem se myślę, że spoko byłoby zostać takim księdzem xD Pewne zarobki, na plebanii mieszkanie, sprzątanie i gotowanie w pakiecie, no i jakoś większość ludzi podchodzi do ciebie z szacunkiem jak zobaczą koloratkę. To udzielanie spowiedzi i słuchanie jak jakiś pryszczaty nastolatek ubolewa, że walił konia xD Pokuta młody, cały różaniec xD Codziennie jakieś nowe rzeczy, a to ślub, a to jakieś bierzmowanie, a to pogrzeb xD Jeszcze jak bym uczył w szkole to byłbym takim spoko ziomeczkiem śmieszkiem xD Robiłbym kartkówki typu czy można tańcem wielbić Boga, wyjaśnij dlaczego xD, grałbym z chłopakami w piłkę itp. Chodziłoby się na oazy, pielgrzymki, śpiewało radosne pieśni. No i jeszcze ten czaderski kostium jak z matrixa xD No kurde fajnie by było
#heheszki #gownowpis #przemyslenia #przemysleniazdupy
Novameh - Chyba jestem jakiś #!$%@?, ale czasem se myślę, że spoko byłoby zostać taki...

źródło: comment_1598135512JS8Iq78JPVqs0O58gtuIyz.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Novameh wszystko zależy na jaką parafie trafisz, użeranie się z kurią czasami to też nic przyjemnego, niektórzy parafianie to z zasady #!$%@? i prostaki. Mam dwóch księży w rodzinie może zrobię AMA? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@RaoulDuke: Naucz się najpierw ty dzbanie bo widzę, że masz kompleksy i wzieles sobie mój komentarz do serca (pewnie cie jakiś ksiądz #!$%@?ł albo dalej #!$%@?) bo debilem jesteś i prostego sarkazmu nie zrozumiałeś.
  • Odpowiedz
Oj tam zaraz roksy, młodzi księża normalnie jeżdżą wyrywać lochy w klubach.


@Dave987654321: znajomy będąc w seminarium ciągle miał dziewczynę. Ale nie wiem jak to się skończyło, bo jakoś parę miesięcy przed jego święceniami jakoś urwał się kontakt.
  • Odpowiedz