Wpis z mikrobloga

@Bunch: sądząc po tytule filmu to pies zmarł bo tiger killed. A Tygrys mu się po prostu wykręcił, rotacja głowy wyminięcie i było po walce.
  • Odpowiedz
@Kick_Ass ja #!$%@?, ignorancja na poziomie wykopka. Yyy no wiecie, molos mógłby powalczyć z tygrysem bo ma yyyyy dużo skóry na karku. Ty trollujesz czy jesteś aż takim ignorantem? Albo jeszcze lepsze, dwa psy zagryzły lwa xD miałem kiedyś kolegę, który mówił takie właśnie bzdury, że pitbull dałby radę #!$%@? lwu, jak się okazało gość był opóźniony umysłowo xDD
  • Odpowiedz
@KawaJimmiego: proszę bardzo: to normalne psie zachowanie psa poszczutego na tygrysa przez zwyrodnialca który nagrywa filmik i wrzuca go do internetu ku uciesze gawiedzi. Mam nadzieję że spełniłem twoje oczekiwania.
  • Odpowiedz
  • 0
@KawaJimmiego @kozaqwawa Potwierdzam powyższe - to normalne psie zachowanie i nienormalny właściciel który urodził się z brakami w mózgowiu.

Po pierwsze - jak nie wie się jak psa kontrolować, to się psa wyprowadza w smyczy i w kagańcu.

Po drugie - nie szczuje się psem innych zwierząt. Pies to pies, jak każesz mu pofikać to pofika - niezależnie od tego jak dobrze wychowany jest. Jeśli wyczuje agresję w głosie i zachowaniu właściciela
  • Odpowiedz
@wypok312: @Kick_Ass: ciekawe czy są jakieś wiarygodne orzeczenia co do wyników takiego pojedynku (grizzly vs. tygrys). Moim zdaniem jednak grizzly ze względu na grubość skóry - tygrys nie mógłby się do niego dobrać, zaś jedno celne uderzenie łapą z 12cm pazurami zrobiłoby tygrysowi katastrofę ze względu na brak tkanki tłuszczowej. Więc imo grizzly - tu tłuszcz i skóra robią robotę
  • Odpowiedz