Wpis z mikrobloga

Kurła #janusze z #olx już mnie zdążyły zdenerwowac. Wystawiłem dwie pocięte śliwy, które wichura mi przewróciła. Drzewo pocielem na małe kawałki, z gałęzi (liście oberwałem) wyszły trzy duże worki chrustu do rozpalania, wszystko popakowane i ułożone na ładnej #styrta Porobiłem zdjęcia, z każdej strony żeby każdy mógł obejrzeć dokaldnie jak to wygląda. Wystawiłem za 100 zł jako drewno do wedzenia/palenia ognisk

Janusz dzwoni, pierwsze pytanie ile zejde. No, dla pierwszego dzwoniącego mogę zejść na te 80 zł. Dobra, panie ja biere, będę w sobotę z rana.

Spoznia się dwie godziny, passat w tdi po drodze mu padł, przyszedł z buta obaczyć. I się zaczęło, paanie, a co tak mało, paaanie, a na zdjęciu to więcej się wydawało - mówię, że dlatego zrobilem trzy zdjęcia z każdej strony, żeby sobie obejrzeć - ale ja zem jedno tylko widział, paanie a ile to metrow, paanie a na darmo zem ja jechał, w końcu mowi, że za 50 zł weźmie.

Ja, że chyba zartuje - 50 zł za ładne i pocięte drewno, sama moja robota tyle kosztowała a gdzie materiał. Powiedziałem, ze za tyle to wolę sam sobie na ognisko spalić. Poburczal i poszedł.

Człowiek stara się, zdjęcia robi, żeby każdy obejrzał i się zastanowił, traci czas a ten będzie 30 zł targował, bo na harnasie mu brakuje. A poszedł won.

#zalesie
  • 2