Wpis z mikrobloga

Zastanawia mnie pewna rzecz. Na świecie są miliardy kobiet. Bedziecie w zwiazku z max kilkoma/kilkunastoma. Po co marnujecie czas na prawie każdą kobiete? Najlepsze jest to, ze spora czesc stulejek mysli tylko fiutem a pozniej zdziwienie jak u kobiet, "aa ten chad mnie tylko przeruchal i pobil". To u stulejarzy "ooo poszla do chada a mnie olala'. Mam wielu kolegow, ktorzy nie ciesza się zainteresowaniem plcią przeciwna. Widac, ze patrza glownie na wyglad, a pi3rdola ze dla nich wnetrze najwazniejsze XD nie wiem czy smiac sie czy plakac. Podobnie jest z kobietami.
Jak slysze od kogos, ze patrzy tylko na wyglad, wiem ze prawdopodbnie mowi prawde, jesli mowi, ze patrzy na wyglad i wnetrze to wiem, ze prawdopodobnie mowi prawde. Jesli slysze jak ktos mowi, ze patrzy tylko na wnetrze to mam jedno wielkie XD i gardze. To podobnie jak z pieniedzmi. Jak slysze od kogos ze pieniadze nie sa dla niego wazne to wiem, ze klamie. Nie sa najwazniejsze, nie rowna sie nie wazne, to znaczaca roznica. I latwo sie mowi bedac biedakiem ze pieniadze nie sa wazne.
Wnetrze jest glownym kryterium pewnie u max 10% ludzi, a jak popytasz to 3/4 bedzie ci takie bajki opowiadac XD. Ja oceniajac kobiete patrze na wszystko, to najzdrowsze podejscie. Moze stracic i zyskac na kazdej plazczyznie. Braki aparycji moze narobic osobowoscia, z drugiej strony mozna przymknac oko na "troche popsute wnetrze" jesli jest odpowiednio ladna.

#przegryw #blackpill #redpill #zwiazki #rozowepaski #stulejacontent #niebieskiepaski
  • 15
Bedziecie w zwiazku z max kilkoma/kilkunastoma. Po co marnujecie czas na prawie każdą kobiete?


@BrokenRustyMachine: Jak tu typy są po 25 lat bez trzymania laski za ręke a ty o związku xD Taguj poprawnie.

a potem tyle rozbitych rodzin, bo ludzie parują się jak zwierzęta, głównie według najniższych, prymitywnych instynktów


@Kotniepies: A jak mają sie parować skoro ludzie to troche bardziej rozwinięte zwierzęta? Wyczuwamy silne i zdrowe geny. U faceta
@pijekubusplay: Mnie też zastanawia, jak to jest. Przecież taki cichy i nieśmiały programista lub profesor mógłby w dzisiejszych czasach zapewnić o wiele lepszy start swojemu potomstwu niż Sebek jebiący u Janusza za minimalną. Czyli co, natura w tej kwestii zatrzymała się w ewolucji?
@kamil150794: I zapewnia bardzo często w kwestii finansowej. Ale jeśli ten programista ma słabe geny czyli słabe zdrowie, brzydką twarz to jego partnerka moze urodzić słabsze dziecko pod względem zdrowia a to już jest gorszy start niż lepszy. I umówmy się - cichy i nieśmiały w tych czasach to po prostu pokraka, a na nieśmiałość to uważam powinni jakieś renty dawać.

Dzisiaj rozmnoży się i ten profesor słabszy fizycznie ale z
@pijekubusplay: mam kolegow, ktorzy tez nie trzymali za reke a sa w podobnym wieku. Wykopki chca cala wine zwalic na geny, rodzicow itd. I tak zgodze sie, ze to jest nie sprawiedliwe, ze Oskarek dostal dobre geny a wykopek slabe, natomiast zycie samo w sobie jest nie sprawiedliwe. Tak samo oskarek z biednej rodziny moze narzekac jakie to niesprawiedliwe, ze ten karzelkowaty zakolak urodzil sie w rodzinie bogatej.
Wykopki maja jeszcze
@kamil150794: napisalem, ze nie wszystkie slabe punkty da sie w pelni naprawic. Ale lepiej plakac w poduszke i do tej asymetrycznej twarzy dodac #!$%@? umyslowe na, ktore samemu sie zapracowało przez lata.
@Jerry664: prawie zawsze jest wyjscie z sytuacji. Gadalem ostatnio z matka kolegi (jestem otwarty do ludzi, rozmawiam z ludzmi niezaleznie od wieku i na rozne tematy). Rozmawialismy na temat pewnego typa, brzydki jak noc, ale obrocil w zyciu
@hell_awaits: nie powiedzialbym, ze efekt aureoli. Przegrywy tez patrza w wiekszosci przypadkow tylko na wyglad, a ten "charakter" to tylko przykrywka. Czesto wiedza, ze dana dziewczyna ma do zaoferowania tylko wyglad a i tak leca. A z tymi szarymi myszkami to wiekszosc facetow sie nabiera, bo wlasnie "szare myszki" potrafia zaskoczyc. Sam poznalem kilka takich z przebiegiem takim, ze 20 letni passat by sie nie powstydzil.( ͡° ͜ʖ ͡