Wpis z mikrobloga

Serio? Może ja w jakiejś bańce żyję, ale ludzie z mojego otoczenia raczej rozumieją wartość pieniądza.


@mirkw88d: Zakładając że zarabiasz średnią krajową to pewnie otaczasz się ludźmi z tego samego powodu. Więc oceniasz ludzi przez pryzmat siebie i swojego otoczenia co jest bańką. Potem zdziwienie że można kupić podkarpacie za 500zł xD

Ludzie nie są tacy głupi jak się wydają, są głupsi.
może mi powiesz że 4klocki nie starczą na opłacenie mieszkania szame i na imprezy?


@krytykable: #!$%@? umysł robola xD Jasne że starczy, a ile z tego odłożysz? xD Jak nie odkładasz conajmniej 1000zł miesięcznie to czarny łabędź cie prędzej czy później znajdzie i #!$%@? i to w najmniej oczekiwanym momencie.
z resztą kto wam broni wyjechać na zachód i porpawić sobie jakość życia? sam mam zamiar #!$%@? z tego #!$%@?łka w następnym roku do cywilizacji, jedyne co wam tego zabrania to to że sie #!$%@? boicie
bo wy #!$%@? chcecie odkładać zawsze najlepiej #!$%@? pół wypłaty żeby było i potem siedzicie na przegrywach i narzekacie #!$%@? że nikt was nie lubi i nie macie znajomych bo najlepsze lata życia ciułaliscie siano myśląc co bedzie później zamiast #!$%@? pożyć tym życiem, i to jest #!$%@? umysł robola polaka ~30 roku życia


@krytykable: no bardzo ci pomoże twoje rozrywkowe życie jak przyjchodzi taki covid, tracisz pracę i nagle trzeba
@krytykable i wlasnie przez takich dzbanów jak ty, w szkołach dzieci powinny mieć tłuczone do łba, że po rozpoczęciu życia na swój rachunek pierwszą rzeczą jaką trzeba zrobić to odłożenie sobie na poduszkę finansową. Potem przychodzi taki piedolony imbecy i płacze ze ciężkie życie bo się auto popsuło i nie ma skąd na naprawę.

Nie zapomnij jezcze #!$%@? sobie 3 kredytów nabrać, na wakacje TV i laptop dla bombelka.

#!$%@?, ale gardzę.
Niektórzy są tacy wygodni, że #!$%@? ale za granice nie wyjedzie i dalej będzie stał w miejscu i marudził. Lebry
Byle jaki wyjazd do niemiaszka to 10k miesięcznie, gość co w pogotowiu pracował, wyjechał do rolnika, 10k pln, darmowe jedzenie i nocleg. Mógłbym tak dalej wypisywać o ofertach... Siedź na dupie
@KochanekAdmina:
No to przeciez z pensji 4 kola spokojnie odlozysz 1 kola miesiecznie, normalnie zyjac, imprezujac i wychodzac na miasto. Rodzice/dziadkowie niektorych z nas w gorszych warunkach kilkaset kola odlozyli. Chyba ze wynajmujesz mieszkanie w centriko i jedziesz na 2 dietach pudelkowych (bo to oczywiscie wg wykopka jest niezbedne do niebycia robakiem) xD