Wpis z mikrobloga

pora na obalenie kolejnych wykopowych mitów xD spotkałem się z laską która w opisie miała podany niski wzrost więc nie miałem obaw co do jakiegoś niezręcznego przypału (ja 172 czyli nie jestem prawdziwym mężczyzną). W zasadzie miałem totalnie #!$%@? na to spotkanie bo już poznałem inną dziewczynę z którą bardzo dobrze mi się układa i wolę raczej z nią kontynować znajomość. Miałem nawet odwołać to spotkanie ale jakoś mi głupio było wymyślać jakieś debilne wymówki, no i zawsze to miło spotkać się z dziewczyną a nie siedzieć na chacie.

No i przyszła, okazało się, że założyła jakieś w #!$%@? wysokie szpile xD była chyba nawet trochę wyższa ode mnie, więc te szpilki musiały mieć z 10cm albo więcej. Pomyślałem " oho, chyba dla niej wzrost jest ważny to będzie zawiedziona" ale jak napisałem wcześniej miałem totalnie #!$%@? :). I co ? bardzo fajne spotkanie, dużo humoru, uśmiechu, patrzenia sobie w oczy, spędziliśmy razem 3 godziny, na końcu mi dała buziaka xD i już umawiała ze mną kolejne spotkanie.

Czyli co, da się ? przecież ja ze swoim wzrostem to niepowinienem z domu wychodzić. Najważniejsza jest gadka, umiejętność prowadzenia rozmowy, poczucie humoru i stworzenie luźnej atmosfery. Bez tego, nawet jak jesteś gigachadem to #!$%@? możesz zrobić. Oczywiście dodatkowo dobrze by bylo jakby miło się przy Tobie siedziało, czyli dobry perfum, w miarę dobre ciuchy i zadbana fryzura oraz ryj :)

Więc przestańcie skamleć i weźcie się za siebie :P

#tinder
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TonyP: tutaj nic nie jest prawdziwe. Ludzie sami wpedzaja się w te stereotypy. Być może spotkałeś dziewczynę która wie że wzrost to jest niezależna rzecz i tyle.
@BomBom: oczywiście, że są #!$%@? karły po 150cm i im przeszkadza to, że nie mam 180cm ale pogódźmy się, że są idioci na tym świecie i nic z tym nie zrobisz. Nie jest to natomiast pretekstem do wpędzania się w kompleksy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@TonyP: ja akurat mam 193 wiek 26 ale. Ostatnio gubię włosy mega więc to nie jest tak że jak masz wzrost to masz wszystko, brat lat 30 zero zakola ale niższy. Jak tu dostaniesz to tam ci zabiorą nie ma tak idealnie hehe
@BomBom: spróbuj sobie przeszczepić cebulki, dokladnie nie wiem ocb w tym zabiegu ale moj kumpel mial ten sam problem i teraz jest ok. Chyba, ze to juz kompletne łysienie ale taki gośc tez moze dobrze wygladac :)