Wpis z mikrobloga

Po podróży przez Węgry muszę Wam powiedzieć, że Węgierki zrobiły na mnie bardzo silne wrażenie i szczególnie jedna rzecz nie daje mi nadal spokoju - dziewczyny tam nie oglądają się za innymi facetami, gdy są ze swoim - gdy na którąś patrzyłem - od razu odwracała wzrok na niego lub w inną stronę, jak by w ogóle mnie nie było (a jestem względnie przystojny). Poza tym są spokojne, zadbane, wydaje się, że mają poukładane w głowie. Takie trochę do tańca i do różańca - dla mnie ideał.

Po powrocie do PL oczywiście klasyka: pierwszy widok - p0lka krzyczy na swojego faceta, obraża go, rzuca mu coś na ziemię, żeby musiał się schylać. Nie może podać do ręki jak człowiek.
Oczywiście gapienie się na innych facetów gdy są ze swoim to standard. Wydaje się, że niektórym starczyłby kwadrans luzu od swojego chłopaka, żeby pójść z innym. Nie dziwię się, że p0lki przodują w statystykach najbardziej agresywnych istot w Europie, i że liczba małżeństw spada na łeb na szyję - małżeństwo z takimi socjopatkami to podpisanie na siebie wyroku. Do tego zalew tymi wszystkimi alternatywkami, tatuażami, kiepski gust - coś co na południu (i na Węgrzech) zdarza się bardzo sporadycznie.

Chyba niedługo czas poszukać żony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#sliwki #zwiazki #ciekawostki #wegry #logikarozowychpaskow #rozowepaski #polska #p0lka
  • 3