Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki, mam takie pęknięcie na szybie w samochodzie (zdjęcie z większej odległości w komentarzu). Groźne to? Spodziewać się że się pogorszy czy można spokojnie tak jeździć. Czy może lepiej wymienić?
#samochody #samochod #motoryzacja #mechanikasamochodowa #mechanika #golf #golf4 #pytaniedoeksperta
Amestris - Mirki, mam takie pęknięcie na szybie w samochodzie (zdjęcie z większej odl...

źródło: comment_1598028719kTnVEzjW3BFCDd1wpEANBE.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Amestris: duże to, może się rozejść. No i na przeglądzie/kontroli będzie problem jak sie ktoś przywali

Możesz spróbować uderzać do jakiegoś fachura od szyb samochodowych, chociaż nie wiem czy to jest do zrobienia. Jak nie to nowa oryginalna szyba
  • Odpowiedz
@Amestris: ja bym na to w------e miał po prostu. Jak Ci przeszkadza to akurat odpryski samemu można naprawić. Są takie zestawy za 20zł chyba złoty, taki klej przeroczysty to się wciska i odprysk znika.

Lepiej niebiesku kup jakiś prezent spontaniczny skoro hajsiku widzę pod dostatkiem aby z byle pierdoły szybę wymieniać za 400-1000zł.
  • Odpowiedz
@Amestris: w poprzednim aucie miałem 6 takich na całej szybie przez 2 lata użytkowania, dopiero przed sprzedażą szyba pękła i to w zupełnie innym miejscu niż odpryski były. Zaklej żywica i spokój, byleby widać nie było, chociaż u mnie nawet z większymi odpryskami przegląd i kontrole auto przechodziło
  • Odpowiedz